دومین روز رونیکس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، رونیکس؛ کیفیت اتفاقی نیست. هر مجموعه ای برای آنکه جوابگوی احتیاج مخاطب باشد، در گام اول در کوشش است که کیفیت را فراهم کند.

دومین روز رونیکس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

وقتی شما به عنوان یک مخاطب می خواهید اقدام به خرید محصولی کنید، اولین پرسشتان این است که کیفیت محصول خوب است؟ اما برای تجربه کیفیت خوب، علاوه بر پرسش احتیاج است که خودتان هم تجربه به کارگیری محصول را داشته باشید تا موجه کیفیت شوید. گاهی اوقات نیز شرایطی مانند برگزاری نمایشگاه فراهم می گردد تا کیفیت را ببینید.

کیفیت را چگونه می توان دید؟ وقتی یک مجموعه منابع انسانی خوبی را پرورش داده باشد و تمام موقعیت های تامین احتیاج و ارائه خدمات مناسب را برای مخاطب فراهم نموده باشد، یعنی گام اول تامین کیفیت را برداشته است. گام اول کیفیت و خدمت رسانی به مشتری به وسیله شرکت رونیکس را می توان در بیست وسومین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران و در سالن 40 مشاهده کرد. از همان لحظه ورود که کارشناسان فروش، کامل ترین شرحات را به مشتریان ارائه می دهند، تا پاسخگویی درباره محصول و خدمات پس از فروش.

دومین روز رونیکس در نمایشگاه

امروز، آدینه 13 مرداد، دومین روز از نمایشگاه صنعت ساختمان تهران است که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران شروع به کار نموده است. این نمایشگاه با هدف ایجاد ارتباط بین اصناف و صنایع مرتبط با ساختمان، تامین احتیاجمندی های مشتریان، رونق بخشی به صنعت ساختمان و معرفی آخرین دستاوردها و تکنولوژی های صنعت ساختمان و صنایع به مدت چهار روز از 12 تا 15 مرداد، از ساعت 8 تا 16 برگزار می گردد و رونیکس به علت داشتن 2 هزار و 500 محصول توانسته در یک سالن بزرگ، محصولات خودش را با کیفیت بالا به نمایش در بیاورد.

خدماتی متفاوت

سالن 40 نمایشگاه به صورت کامل در اختیار شرکت رونیکس است. این سالن ده بخشش دارد یک غرفه مخصوص انوع دریل است. غرفه بعدی دسته بندی کاملی از فرز برای برش سنگ، آهن و فلز است. غرفه سوم به محصولات تخریب و بتن کنی تعلق دارد. غرفه چهارم هم برای انواع محصولات شارژی از قبیل دریل و پیچ گوشتی شارژی و... است. غرفه پنجم تکمیلی ترین محصولات و ابزارآلات نجاری را در خود جای داده که برای تجهیز کردن یک کارگاه بزرگ و مجهز، کافیست. غرفه ششم و هفتم هم دو غرفه دیگر این سالن است که به محصولاتی از قبیل جعبه ابزار، سنگ فرز و پیچ اختصاص دارد. سه غرفه پایانی هم مربوط به سایر ابزار ساختمانی و صنعتی است. برای شرح جامع تر باید گفت که رونیکس در زمینه فراوری ابزارآلات شارژی، ابزارآلات برقی و ابزارآلات بادی فعالیت دارد.

اما این غرفه ها فقط برای دیدن نیستند مسئولان هر بخش با جزئیات کامل درباره محصولات و کیفیت هرآنچه که دارند، شرح می دهند.

رونیکس تمام سازمان ها، کارخانجات و همکاران صنعت ساختمان، صنف ابزار و تمام عزیزان علاقه مند به صنعت ابزار و ساختمان را به بازدید از غرفه خود در سالن 40 نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تا 15 مرداد و از 8 لغایت 16 دعوت می نماید. این نمایشگاه بین المللی یکی از بزرگترین و معتبرترین رویدادهای صنعت ساختمان در کشور و خاورمیانه است و شرکت های داخلی و خارجی فعال در حوزه صنعت ساختمان و فراوریکنندگان ابزار و یراق ساختمانی در آن حضور خواهند داشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "دومین روز رونیکس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین روز رونیکس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید