رهایی از بوی بد پا در هوای گرم تابستان

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، خراسان/ آیا می دانید تعداد غدد عرق در پاها بیشترازنقاط دیگر بدن است و به ویژه در فصل تابستان عرق بیشتری تولید می کند تا دمای بدن را تنظیم کند ؟تعریق در کنار گرمای پای محصور شده در کفش، محیط خوبی را برای رشد باکتری ها فراهم می کند.

رهایی از بوی بد پا در هوای گرم تابستان

اگرچه باکتری ها به طور طبیعی روی پوست پا ساکن هستند و به تجزیه عرق کمک می کنند، تکثیر برخی از آن ها می تواند به ایجاد بویی ناخوشایند منجر شود. رطوبت پاها در هوای گرم و در فضای بسته کفش محیط مناسبی را برای رشد باکتری و قارچ فراهم می کند و زمینه بدبو شدن پاها را فراهم می کند. مهم ترین راه حل خلاصی از بوی بد پا شست وشوی مدام ودقیق پاهاست .

(دوباردرروز) استفاده از برس یا سنگ پا می تواند به پاک سازی موثرتر سلول های مرده کمک کند. پس از شست وشوی پاها، آن ها را به خوبی خشک کنید به طوری که هیچ قطره آبی بین انگشتان پا باقی نماند. تعویض منظم و روزانه جوراب ها برای پیشگیری از انباشت رطوبت و باکتری هایی که موجب بوی ناخوشایند پا می شوند، اهمیت دارد.

(جوراب با الیاف طبیعی) برای پیشگیری از بوی بد پا باید حداقل از دو جفت کفش استفاده کنید. زمانی که یک روز در میان از کفش های خود استفاده می کنید به کفش دیگر اجازه می دهید به خوبی خشک شود و رطوبتی در آن باقی نماند.

منبع: همگردی

به "رهایی از بوی بد پا در هوای گرم تابستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهایی از بوی بد پا در هوای گرم تابستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید