سامسونگ Good Lock را به روزرسانی کرد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سامسونگ ویژگی Good Lock را به روزرسانی کرد. این به روزرسانی گزینه های جالب شخصی سازی را فراهم می کند و برنامه برای کاربران بسیار بهتر می شود.

سامسونگ Good Lock را به روزرسانی کرد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، جدیدترین به روزرسانی، S. Pen و صفحه کلید روی صفحه نمایش را به همراه افزودن یک ویزگی بصری بهبود می بخشد.

قلم S. Pen، Pentastic به شما امکان می دهد مضامین (تصویری و صوتی) را تنظیم کنید و حتی اندازه و شکل نشانگر را تغییر دهید. حتی بهتر از این، هنگامی که با فشار دادن دکمه S. Pen روی صفحه دو ضربه بزنید، می توانید انتخاب کنید که کدام برنامه را اجرا کنید.

ویژگی Keys Café در آینده به شما امکان تنظیم ارتفاع، عرض و موقعیت صفحه کلید را می دهد و حتی ترتیب مجدد طرح کلید را می دهد. این ویژگی علاوه بر اینکه به شما کمک می کند تا از QWERTY راحت تر استفاده کنید، به شما امکان می دهد موضوعات تنظیم شده و جلوه های پویا را تنظیم کنید.

یک بازی تایپ نیز وجود خواهد داشت تا به شما کمک کند مهارت های چت خود را تقویت کرده و غلط نوشتاری را کاهش دهید. البته توجه کنید که Keys Cafe به تلفنی با One UI 2.1 یا بالاتر احتیاج دارد و در تبلت پشتیبانی نمی شود. اگر تم های cutesy مورد علاقه شما باشد، برنامه Wonderland برخی جلوه های سه بعدی و عکس برگردان را برای جذابیت بخشیدن به تصویر زمینه شما اضافه می کند.

ویژگی جدید Share Up Home Up به زودی به شما امکان می دهد با پنهان کردن برخی از دستورات، فرایند اشتراک گذاری را ساده کنید. اگر یک تبلت گلکسی دارید، ویژگی I. I. Galaxy Tablet MultiStar به شما امکان می دهد صفحه کلید را برای تایپ آسان (One UI 2.5+) با تلفن خود به اشتراک بگذارید.

Pentastic و Wonderland هم اکنون در دسترس هستند، Share Manager و Keys Café در اوایل ماه اکتبر به بازار می آیند.

منبع: انتخاب

به "سامسونگ Good Lock را به روزرسانی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامسونگ Good Lock را به روزرسانی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید