سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال سومین مربی برتر جهان شد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال ایران، به عنوان سومین مربی برتر جهان انتخاب شد.

سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال سومین مربی برتر جهان شد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه به نقل از ایرنا، دبیر هیات فوتبال فارس اظهار کرد: سایت فوتسال دنیا با رای گیری از 200 کارشناس برجسته دنیا برای انتخاب برترین های این رشته ورزشی، ناظم الشریعه را به عنوان سومین سرمربی برتر فوتسال دنیا انتخاب کرد.

کوروش امامی فر افزود: چندی پیش از سوی این سایت، اسامی 10 سرمربی برتر دنیا معرفی گشت تا از بین آنها بهترین ها انتخاب شود.

وی افزود: بر اساس این رده بندی، خوزه لوپز از کشور اسپانیا در رده نخست قرار گرفت، دیه گو رائول گونزالس از کشور آرژانتین دوم شد و سید محمد ناظم الشریعه بر مکان سوم ایستاد.

دبیر هیات فوتبال فارس ادامه داد: همچنین تیم ملی فوتسال ایران پس از تیم های برزیل، آرژانتین و اسپانیا در رده چهارم دنیا ایستاد.

امامی فر گفت: سرمربیانی ازکشور های اسپانیا، لهستان، مالزی، آرژانتین، فرانسه، میانمار، ازبکستان، تایلند و برزیل نیز در این رده بندی حضور داشتند.

تیم ملی فوتسال ایران در رقابت های جام دنیای 2016 کلمبیا با شایستگی به عنوان سوم دنیا رسید و در رقابت های قهرمانی آسیا در ازبکستان نیز قهرمان قاره کهن شد.

سید محمد ناظم الشریعه در سال 1348 خورشیدی در بخش قادرآباد از توابع شهرستان خرم بید استان فارس تولد یافت. او از سال 1370 همراه با تیم منتخب فارس، فوتسال را آغاز کرد و به همراه باشگاه فوتسال صدرای شیراز به عنوان مربی و بازیکن مقام چهارم کشور را کسب کرد.

وی در سال 1382 به عنوان مربی تیم ملی فوتسال امید ایران انتخاب شد و تا سال 1385 هدایت این تیم را بر عهده داشت.

ناظم الشریعه همچنین سابقه سرمربیگری تیم های گیتی پسند اصفهان و حفاری اهواز در لیگ برتر را در کارنامه دارد و به همراه این تیم ها مقام سوم و چهارم لیگ برتر را کسب کرده است.

او از سال 1394 سر مربی تیم ملی فوتسال ایران شد و به همراه این تیم، مقام سوم دنیا و نخست آسیا را کسب کرده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال سومین مربی برتر جهان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال سومین مربی برتر جهان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید