اسکوچیچ: این تیم، همواره تیم من است اما هرگز سرمربی آن نمی شوم ، 2 تیم شانس اصلی قهرمانی جام جهانی هستند!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران می گوید برزیل و فرانسه را دو مدعی اصلی قهرمانی در جام جهانی 2022 قطر می بیند.

اسکوچیچ: این تیم، همواره تیم من است اما هرگز سرمربی آن نمی شوم ، 2 تیم شانس اصلی قهرمانی جام جهانی هستند!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، دور دوم از مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر شب گذشته به سرانجام رسید و چند تیم از جمله برزیل، فرانسه و پرتغال صعودشان را به مرحله حذفی قطعی کردند.

دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی ایران به بهانه پیروزی کرواسی برابر کانادا در دور دوم، به ارزیابی شرایط این تیم و آنالیز دیگر تیم های مدعی پرداخت.

اسکوچیچ با بیان اینکه کرواسی در بازی نخست مقابل مراکش ترسو بوده است، گفت: در بازی با کانادا بازی خیلی بهتر بود. هرچند در سمت راست تیم مشکلاتی وجود داشت. بلژیکی ها تیم خوبی هستند، مخصوصاً خط هافبک، نباید آنها را دست کم گرفت، اما ما بازی خوبی ارائه کردیم و امیدوارم برترین نتایج را به دست آوریم.

اسکوچیچ از برزیل و فرانسه به عنوان مدعیان قهرمانی نام می برد و اضافه نمود که پرتغال نیز تیم خوبی است و می تواند تا آخر راه برود. اسکوچیچ گفت: البته اسپانیا، آلمان و کرواسی هم هستند که می توانند در آخرین لحظه به هدفشان برسند.

سرمربی سابق ایران که گفته می شد یکی از گزینه های سرمربیگری باشگاه رییکا کرواسی است، این موضوع را رد کرد و اضافه نمود: رییکا همواره باشگاه من است اما در حال حاضر هیچکس با من در این مورد صحبت نکرده است. تمایلم کار خارج از کرواسی است و خودم را در هیچ شرایطی در نقش سرمربیگری رییکا نمیبینم.

  • پوستر مجذوب کننده ایران برای مصاف با آمریکا با احترام به رقیب | تصویر خاص طارمی و یوز ایرانی مقابل کاپیتان آمریکا
منبع: همشهری آنلاین

به "اسکوچیچ: این تیم، همواره تیم من است اما هرگز سرمربی آن نمی شوم ، 2 تیم شانس اصلی قهرمانی جام جهانی هستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: این تیم، همواره تیم من است اما هرگز سرمربی آن نمی شوم ، 2 تیم شانس اصلی قهرمانی جام جهانی هستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید