شکایت شاهین شهرداری بوشهر از کمیته استیناف به CAS

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، مدیر حقوقی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر از مراجعه به CAS به سبب تجدیدنظرخواهی از رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال خبر داد.

شکایت شاهین شهرداری بوشهر از کمیته استیناف به CAS

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه و به نقل از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، سارا سپهری مهر با غیرمستدل و غیرمستند خواندن دادنامه صادره از کمیته استیناف درباره مطالبات محمود فکری گفت: برای همه اعضای کمیته استیناف احترام زیادی قائلیم اما بدیهیات حقوقی در دادنامه صادره رعایت نشده است. این کمیته در خصوص قطع همکاری آقای فکری با باشگاه شاهین شهرداری بوشهر به جای اینکه دلیل فسخ و جدایی را کنکاش و اثبات کند و مشخص نماید که این جدایی واجد شرایط حقوقی و قانونی مبتنی بر مقررات و قرارداد بوده یا خیر یک نظر ارائه داده که جای تامل و تعمق دارد.

مدیر حقوقی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر ادامه داد: دلیل کمیته استیناف این بوده که چون شاهین شهرداری به جای آقای فکری سرمربی انتخاب کرده، اجرای قرارداد ممکن نبوده فلذا رای بدوی و فسخ غیرقانونی ایشان را نقض کرده است. ما به همین استدلال تکیه می کنیم و سئوال مان این است که جدایی جناب فکری مقدم بوده با انتصاب سرمربی شاهین؟ آقای فکری دهم بهمن ماه با سرخپوشان پاکدشت قرارداد بسته و باشگاه ما پنج روز بعد از آن و پس از ناامیدی از بازگشت فکری مبادرت به استخدام سرمربی جدید و جناب ویسی کرده است. کمیته محترم استیناف می توانست این امر را با استعلام از سازمان لیگ و کشف تاریخ قرارداد این دو مربی احراز نماید.

سپهری مهر شرح داد: توقع ما از قضات محترم کمیته استیناف، توجه به مقررات و رویه های حاکم بر قراردادهای فوتبالی است و کلی گویی در قالب استناد به مقررات و قوانینی مثل قانون مدنی صحیح نیست. فیفا و فوتبال ایران برای فسخ قراردادها چارچوب هایی دارند و انتظار می رفت کمیته استیناف به آنها استناد و له یه علیه ما رای صادر کند.

وی یادآور شد: نسبت به این رای درخواست اعاده دادرسی خواهیم کرد و امیدوارم با انصاف و عدالتی که از اعضای کمیته استیناف سراغ داریم منصفانه رای قبلی را بررسی نمایند اما چنانچه در این باره به نتیجه نرسیم در راستای احقاق حق باشگاه، ناچار به مراجعه به CAS خواهیم بود و در آن صورت و با نقض رای، هزینه ها متوجه فدراسیون فوتبال خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شکایت شاهین شهرداری بوشهر از کمیته استیناف به CAS" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت شاهین شهرداری بوشهر از کمیته استیناف به CAS"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید