عضو شورا توانست مشکل دخترش را حل نماید، دولت نمی تواند؟!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، روزنامه اطلاعات نوشت: ماجرای افشای فیش حقوقی 33 میلیون تومانی دختر 20 ساله یکی از اعضای شورای شهر تهران که دیپلمه بود و دفتردار مادرش شده بود جنجال برانگیخت.

عضو شورا توانست مشکل دخترش را حل نماید، دولت نمی تواند؟!

هر کس چیزی گفت و رئیس شورای شهر هم گفتند اعضای شورای شهر می توانند افراد امین را به کار بگیرند و این خانم نیز چنین کرده. (گویی بقیه کارمندان کشور نامطمئن یا ناایمن اند) نهایتاً کار به وزیر کشور کشید و وزیر کشور به معاون عمرانی دستور داد فیش حقوقی مزبور را بررسی کنند.

اگر بخواهیم به حق موضوع را بررسی کنیم، به نظر اصلاً نیاز نبود وزیر کشور دستور بررسی فیش حقوقی این دختر خانم دیپلمه مجرد را بدهد، بلکه لازم بود ایشان یا رئیس جمهوری دستور بررسی فیش حقوق میلیون ها کارمند و کارگر مظلوم را بدهد. چرا که این میزان حقوق، با توجه به هزینه ها و تورم هولناک موجود، برای زندگی یک نفر رقم زیادی نیست و معمایی نیست که نیاز به حل کردن داشته باشد، اما اینکه سرپرست یک خانواده سه یا چهار نفره چه طور با یک چهارم این مبلغ خانواده اش را اداره می کنند معمای شگفتی است.

دولت نباید معمای فیش حقوقی این خانم را حل نماید بلکه باید معمای فیش حقوقی بقیه کارمندان و کارگران را حل نماید. در کشوری که پراید امروز به قیمت پورشه چند سال پیش عرضه می شود 33 میلیون تومان اصلاً حقوق زیادی نیست. فرق آن عضو شورای شهر با دولت در آن است که او در موقعیتی قرار گرفت که توانست مشکل فرزندش را حل نماید، اما دولت نتوانست مشکل بقیه مردم را حل نماید!

منبع: فرارو

به "عضو شورا توانست مشکل دخترش را حل نماید، دولت نمی تواند؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو شورا توانست مشکل دخترش را حل نماید، دولت نمی تواند؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید