کسب و کار

از رویا تا واقعیت تاکسی های پرنده

تاکسی های پرنده (Air Taxi) بر فراز آسمان هاشاید شما نیز با خواندن این عنوان اولین تصویری که در ذهن مجسم کردید، سکانس هایی از فیلم های تخیلی باشد، سکانس هایی که در آن انسان ها برای جابجایی سریع تر سوار بر ماشین های تک سرنشین پرنده هستند، اما آیا این موضوع همچنان...

16 آذر 1399

خبرنگاران شوتی ها مولود خلا قانون و نبود شغل

گناوه - خبرنگاران - شوتی واژه ای که برای مردم استان های جنوبی بویژه ساکنان حاشیه جاده ها، رانندگان و ساحل نشینان آشنا است و در یک دهه اخیر کمتر کسی دیده می شود که با حرکت های خطر آفرین این خودروهای سر پایین و ته بالا در راه ها و معابر بنادر حاشیه خلیج فارس...

26 آبان 1399

خبرنگاران 2 هزار تن خوراک دام در تایباد فراوری شد

مشهد- خبرنگاران- رییس شبکه دامپزشکی تایباد گفت: با ازسرگیری و گذشت سه ماه از فعالیت مجدد کارخانه خوراک دام در این شهرستان، 2 هزار تن خوراک دام سبک و سنگین در این منطقه فراوری شد.

23 آبان 1399

دستگیری فروشنده چک های جعلی و سرقتی

تهران (پانا) - ماموران پیس آگاهی دو متهم را که با فروش چک های جعلی و مسروقه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان نموده بودند، دستگیر کردند.

17 آبان 1399

اهمیت هوش هیجانی و ویژگی های افراد با هوش هیجانی بالا

هوش عقلانی به تنهایی نمی تواند پیش بینی کننده خوبی برای موفقیت درکار و زندگی باشد بلکه این هوش هیجانی است که تصمیم های فرد را هدایت می کند.

11 آبان 1399

طرح گشایش اقتصادی روحانی و چک بی محلی که دولت آینده را بدهکار می کند!

طرح گشایش اقتصادی دولت از طریق پیش فروش اوراق نفت خام به مردم نه تنها به بهبود شرایط اقتصادی کمک نخواهد کرد، بلکه دولت آینده را بدهکار می کند.

9 آبان 1399

خبرنگاران استاندار: 1259 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی در استان تهران پرداخت شد

تهران- خبرنگاران- استاندار تهران خاطرنشان کرد: تا به امروز یک هزار و 259 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای مالی آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا در این استان پرداخت شده است.

7 آبان 1399

پتانسیلهای موجود در شوط احصا گردد

خبرنگاران/آذربایجان غربی فرماندار شوط گفت: باید از ظرفیت های موجود در شهرستان در راستای اشتغالزایی بهره برد.

5 آبان 1399

خبرنگاران پلیس از استارتاپ ها حمایت می کند

تهران - خبرنگاران - رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: پلیس حامی استارتاپ ها است و ادامه حیات استارتاپ ها به تامین امنیت آنها بستگی دارد.

21 مهر 1399

نـان مردم را کـرونـایی نکنید

برخلاف مصوبه کمیته مقابله با کرونا بر اجبار استفاده از ماسک و کلاه برای افرادی که در نانوایی های کار می نمایند ما همچنان شاهد بی توجهی بیشتر فعالان این گروه از اصناف به شیوه نامه های بهداشتی هستیم.

19 مهر 1399

وزیر امور خارجه عراق از گفت وگوهای راهبردی با همسایگان خبر داد

وزیر امور خارجه عراق در سخنانی در اندیشکده صلح آمریکا تاکید کرد که عراق درصدد تکرار تجربه گفت وگوهای راهبردی با آمریکا با همه همسایگانش است.

17 مهر 1399

ورود بی سر و صدای شرکت های بیمه ای به معاملات املاک و مستغلات

نگاهی به میزان دارایی های مشهود شرکت های بیمه ای نشان می دهد وقت آن رسیده مسئولان نیم نگاهی به ورود بیمه ها به بازار املاک و مستغلات بیندازند.

16 مهر 1399

باطل شدن موافقت نامه تاسیس 11 منطقه نمونه گردشگری غیرفعال

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، باطل شدن موافقت نامه تاسیس 11 منطقه نمونه گردشگری غیرفعال صورت پذیرفت.

7 مهر 1399

خبرنگاران دولت تدبیر و امید؛ اهتمام برای ارتقای رسانه

تهران- خبرنگاران- حوزه رسانه به عنوان یکی از مهمترین حوزه های فرهنگی از ابتدای دولت تدبیر و امید مورد توجه و اهتمام بوده و همواره به عنوان پل ارتباطی دولت ملت، گام های موثری برای رشد و ارتقای این حوزه طی چند سال اخیر برداشته شد، به طوری که 56 درصد مجوزهای...

5 مهر 1399

اعتراض پزشکان به نامگذاری بیمارستانی به نام مارک زاکربرگ

به گزارش خبرنگاران به نقل از آرس تکنیکا، مقامات شهری سانفرانسیسکو تصمیم دارند اسم یک بیمارستان محلی که مارک زاکربرگ نامگذاری شده را تغییر دهند. این در حالی است که پزشکان و پرستاران این بیمارستان نیز از تغییر نام آن پشتیبانی کرده اند.

27 شهریور 1399

مقایسه کیا سراتو کوپه با تویوتا GT86 و هیوندای ولستر

برای کیا سراتوی کوپه، ازبین خودروهای موجود در بازار ایران، رقبای متعددی را مانند، میتسوبیشی لنسر، هیوندای جنسیس کوپه، آلفارومئو جولیتا،هیوندای ولستر،تویوتا GT86 را درنظر گرفت. در این بین، به منظور ارزیابی قابلیت ها و تسهیل در انتخاب خودرویی کارآمد...

27 شهریور 1399

محدودیت های کرونایی تهران یک هفته تمدید شد ، شرایط دورکاری کارمندان

استاندار تهران گفت: با توجه به افزایش مراجعه کنندگان مبتلا به ویروس کرونا به مراکز خدمات درمانی و کاهش نیافتن تعداد بیماران بستری شده بیمارستان ها محدودیت های کرونایی یک هفته دیگر در استان تمدید شد.

26 شهریور 1399

خبرنگاران بازگشایی موزه شهر نیویورک با وجود تعدیل نیرو و کاهش درآمدها

تهران- خبرنگاران- موزه شهر نیویورک که با شیوع کرونا بخش عمده درآمدهای خود را از دست داد و بسیاری از کارکنانش را اخراج کرد، ماه آینده بازگشایی می گردد.

7 شهریور 1399

خبرنگاران استاندار: مهاجرفرستی بزرگترین مشکل توسعه آذربایجان شرقی است

تبریز-خبرنگاران- استاندار آذربایجان شرقی گفت: مهاجرفرستی این استان طی سال های اخیر بزرگترین مشکل توسعه ای این استان است که باید فکر عاجل برای برطرف این مشکل گردد.

5 شهریور 1399

بهترین کتاب های کودک و نوجوان برای تربیت فرزندان پیروز

انتخاب کتاب مناسب برای فرزندان کار دشواری است. دوستی دارم که تعریف می نماید در بچگی با پدر و مادرش به کتاب فروشی رفتند و به او گفته اند که کتاب انتخاب کن. رفیق من هم از جلد یک کتاب درباره خمرهای سرخ خوش اش آمده و همان را برداشته است! تا یک ماه بعد از وحشت...

25 مرداد 1399
تعداد: (73)