عکسی که دردسر ساز شد، ستاره استقلال سودای جدایی در سر دارد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، علی کریمی از جمله بازیکنان خوب استقلال در دو فصل اخیر است که بعد از جدایی امید ابراهیمی به این تیم منتقل شد و توانست به خوبی جای خالی ستاره سابق خط میانی این تیم در مرکز میدان را پر کند. هافبک تیم استقلال حالا یکی از ستونهای این تیم است تا جایی که تصور ترکیب این تیم بدون این بازیکن تاحدودی غیر قابل تصور است.

عکسی که دردسر ساز شد، ستاره استقلال سودای جدایی در سر دارد

کریمی در لیگ های هجدهم و نوزدهم با بر تن کردن پیراهن شماره 6 آبی ها مرکز ثقل این تیم در میانه زمین بوده است و در این دو فصل قراردادش را به صورت یک ساله با این تیم منعقد نموده است. آخرین قرارداد وی با آبی ها هم در انتها این فصل به اتمام خواهد رسید.

به اشتراک گذاشتن یک عکس توسط این بازیکن در کنار یک ایجنت ایرانی ساکن اروپا در صفحه اجتماعی اش باعث شد تا مدیران استقلال که نسبت به تمدید قرارداد با وی نظر مساعد داشته و در صدد هستند تا هرچه زودتر این اتفاق را رقم بزنند، نسبت به او حساس شوند.

گفته می گردد کریمی با انتشار این عکس مشترک با فرد مورد نظر به صورت غیر مستقیم و تلویحی به استقلالی ها پیغام داده که در صدد انتقال به فوتبال اروپا می باشد و شاید دور اندیشانه و منطقی باشد که مدیران این باشگاه هم نیم نگاهی به جذب یک جانشین مناسب برای او باشند.

مدیران استقلال که در کوشش هستند تا از ابتدای هفته آینده مذاکرات خود جهت تمدید قرارداد با نفرات مورد نظرشان را شروع نمایند، یکی از اصلی ترین اهداف تمدید شان این هافبک باتجربه است و امیدوارند بتوانند با کریمی به توافق برسند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "عکسی که دردسر ساز شد، ستاره استقلال سودای جدایی در سر دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکسی که دردسر ساز شد، ستاره استقلال سودای جدایی در سر دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید