مهاجم سابق پرسپولیس: دوست دارم استقلال فینال را ببرد تا یک جام بگیرد!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، مهاجمی که سابقه حضور در دو تیم پرسپولیس و استقلال را دارد می گوید نقش داور در سرنوشت جام حذفی مشخص کننده است.

مهاجم سابق پرسپولیس: دوست دارم استقلال فینال را ببرد تا یک جام بگیرد!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه فرزاد حاتمی در خصوص اینکه چه دیدگاهی درباره دربی 101 استقلال و پرسپولیس در فینال جام حذفی دارد، گفت: اینکه برنده بازی تیم قهرمان جام حذفی می گردد اهمیت این بازی را افزایش داده است. مطمئناً استقلال باید به آب و آتش بزند تا یک جام برای طرفدارانش بیاورد. پرسپولیس هم می خواهد به دو جام برسد و تیم اول لیگ برتر و جام حذفی گردد. قطعاً بازی قشنگی می تواند باشد و امیدوارم هر تیمی که حقش است برنده دربی گردد.

**نمی توان فینال جام حذفی را با دیگر بازی ها مقایسه کرد

وی در خصوص اینکه کیفیت کدامیک از تیم های استقلال و پرسپولیس بهتر است، گفت: سابقه بازی های این فصل نشان می دهد استقلال مقابل تیم های بزرگ خوب بازی نکرده، در مقابل پرسپولیس در بیشتر بازی های بزرگ نتیجه گرفته، این موضوع برای طرفداران استقلال نگران کننده است. دلیل این موضوع را ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال بهتر می داند. این بازی را نمی توان با دیگر بازی ها مقایسه کرد چون بازی فینال جام حذفی است. اولین اشتباه آخرین اشتباه خواهد بود و تیمی که کمتر اشتباه کند می تواند قهرمان جام حذفی گردد.

**انسجام دفاعی پرسپولیس بهتر از استقلال است

پیشکسوت سرخابی در خصوص اینکه برگ برنده استقلال و پرسپولیس را کجا می بیند و خطرناک ترین بازیکنان دو تیم کدامیک هستند، مطرح نمود: این بازی با گل های زیادی همراه نخواهد شد مگر اینکه در دقایق اولیه، یکی از دو تیم بتواند حریف را غافلگیر کند و به گل برسد که در چنین شرایطی تیم مقابل برای جبران کوشش می نماید و گل های زیادی را خواهیم دید. اگر نیمه اول گلی نداشته باشد و بازی در 90 دقیقه تمام گردد تیم برنده با اختلاف یک گل به پیروزی می رسد. تیمی که از موقعیت های خود بهتر استفاده کند برنده می گردد. انسجام دفاعی پرسپولیس بهتر از استقلال است و انگیزه بیشتر استقلال که سال جاری جام نگرفته می تواند به این تیم یاری کند که مقابل خط دفاعی منسجم پرسپولیس پیروز باشند. هر دو تیم خط حمله خطرناکی دارند اما کار قائدی و دیگر بازیکنان استقلال مقابل برترین خط دفاعی لیگ سخت تر از مهاجمان پرسپولیس است.

**داور دربی کم سوت بزند تا جذابیت بازی گرفته نگردد

وی اضافه نمود: دربی جام حذفی تمرکز بالایی را می طلبد و اصل این بازی گل نخوردن یک تیم است. تیمی که در چنین دیداری از موقعیت های خود استفاده نکند محکوم به شکست است. البته آن قدر موقعیت کم به دست می آید که اگر یک فرصت از دست برود شاید آخرین فرصت از دست رفته باشد. نقش داور هم در مشخص نتیجه فینال جام حذفی بسیار مهم خواهد بود و داور هم با یک اشتباه می تواند سرنوشت مسابقه را تغییر دهد تا تیمی که مستحق پیروزی است به حق خود نرسد. امیدوارم اشکان خورشیدی روز بدون اشتباهی را داشته باشد و کم سوت بزند تا سرعت و جذابیت بازی گرفته نگردد. نمی توان برنده بازی را پیش بینی کرد چون در دربی حذفی خیلی سخت است اما دوست دارم استقلال ببرد تا یک جام به پرسپولیس برسد و یک جام نصیب استقلال گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "مهاجم سابق پرسپولیس: دوست دارم استقلال فینال را ببرد تا یک جام بگیرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم سابق پرسپولیس: دوست دارم استقلال فینال را ببرد تا یک جام بگیرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید