لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس؛ پسا کرونا هم روی نوار پیروزی، پیکان قعرنشین ماند

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال با پیروزی پرسپولیس مقابل پیکان پیگیری شد تا شاگردان گل محمدی موقعیت خود را در صدر جدول تثبیت نمایند.

لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس؛ پسا کرونا هم روی نوار پیروزی، پیکان قعرنشین ماند

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، تیم های فوتبال پیکان و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر، از ساعت 21 امشب (یکشنبه) در استادیوم شهدای شهر قدس به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه 3 بر یک به سود تیم پرسپولیس به انتها رسید. علی علیپور در دقیقه 21 و مهدی عبدی در دقیقه 76 و 83 گل های پرسپولیس و شهریار مغانلو در دقیقه 88 از روی نقطه پنالتی تک گل تیم پیکان را در این بازی به ثمر رساندند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، مهدی شیری، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، سیامک نعمتی (محسن ربیع خواه-90)، امید عالیشاه(بشار رسن-90)، وحید امیری (مهدی عبدی -35) و علی علیپور (سید جلال حسینی-90).

ترکیب پیکان: وحید شیخ ویسی، حسین پورامینی (علیرضا کوشکی - 74)، فراز امامعلی، سعید واسعی، جابر انصاری (ابراهیم صالحی-46)، دانیال ماهینی، حجت حق وردی، محمد ستاری، علی حمودی، شهریار مغانلو و امیرحسین کریمی.

داور: محمد حسین زاهدی فرد

نیمه اول:

دقیقه 10: توپ در دقایق ابتدایی بیشتر در میانه زمین در جریان بود و موقعیت جدی روی دروازه های دو تیم ایجاد نشد.

دقیقه 17: آغاز سریع علی علیپور روی خطای اعلام شده به سود تیم پرسپولیس، امید عالیشاه را در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار داد اما ضربه چیپ این بازیکن را حجت حق وردی از روی خط دروازه بیرون کشید.

دقیقه 21: علی علیپور روی ارسال سیامک نعمتی با ضربه سر اولین گل بازی را برای پرسپولیسی ها از روی خط شش قدم محوطه جریمه وارد دروازه حریف کرد. این گل با اشتباه شیخ ویسی رقم خورد.

دقیقه 22: بازهم ارسال بازیکنان پرسپولیس داخل محوطه جریمه پیکان روی سر مهاجمان این تیم نشست که این بار ضربه علیپور از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 27: ضربه وحید امیری از زاویه بسته را وحید شیخ ویسی راهی کرنر کرد.

دقیقه 35: وحید امیری به دلیل مصدومیت از زمین خارج و مهدی عبدی به جای او وارد زمین شد.

دقیقه 38: ضربه سر خطرناک سعید واسعی را علیرضا بیرانوند مهار کرد.

دقیقه 42: توپ در شلوغی محوطه جریمه به جابر انصاری رسید که این بازیکن نتوانست ضربه خوبی به توپ بزند و بیرانوند توپ را جمع کرد.

دقیقه 45: ارسال خطرناک بازیکنان پیکان از مقابل دروازه پرسپولیس عبور کرد

نیمه دوم:

دقیقه 65: هیچ یک از دو تیم در نیمه دوم نتوانستند تا این لحظه دروازه حریف را تهدید نمایند.

دقیقه 68: مهدی عبدی در موقعیتی بسیار خوب داخل محوطه پیکان صاحب توپ شد اما ضربه بی دقت این بازیکن از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه 70: بشار رسن به جای امید عالیشاه وارد زمین شد.

دقیقه 70: افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 73: فرار مهدی عبدی این بازیکن را در موقعیتی بسیار خوب قرار داد اما پاس رو به عقب این بازیکن را مدافعان پیکان از مقابل پای سیامک نعمتی دور کردند.

دقیقه 76: مهدی عبدی با یک کنترل توپ بسیار خوب، شیخ ویسی را از مقابل برداشت و دروازه پیکانی ها را برای دومین بار باز کرد.

دقیقه 82: بار دیگر مهدی عبدی با یک فرار خوب از تله آفساید، در موقعیت تک به تک با دروازه بان پیکان نهاده شد و پس از دریبل شیخ ویسی پاس رو به عقب داد تا علیپور را در فرصت گلزنی قرار دهد اما مدافعان پیکان این بار هم توپ او را از مقابل بازیکنان پرسپولیس دور کردند.

دقیقه 83: ارسال بشار رسن از روی نقطه کرنر را مهدی عبدی با یک ضربه سر تبدیل به گل سوم سرخپوشان تهرانی کرد.

دقیقه 85: علی علیپور با توپ ربایی از بازیکنان پیکان و دریبل شیخ ویسی این فرصت را داشت تا گل دوم خودش و چهارم پرسپولیس را به ثمر برساند اما ضربه این بازیکن به کنار دروازه پیکانی ها رفت.

دقیقه 88: علیرضا بیرانوند با بی احتیاطی روی بازیکن پیکان خطای پنالتی کرد و این توپ را شهریار مغانلو به نخستین گل پیکانی ها تبدیل کرد.

دقیقه 2+90: شجاع خلیل زاده به دلیل خطا روی بازیکن تیم پیکان از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 3+90: ضربه ایستگاهی اعلام شده به سود تیم پیکان را شهریار مغانلو با یک شوت سرکش راهی دروازه پرسپولیس کرد که با واکنش علیرضا بیرانوند این توپ هم راهی به دروازه پیدا نکرد.

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه شاگردان یحیی گل محمدی با پیروزی در این بازی 50 امتیازی شدند و اختلاف خود با تیم دوم جدول (شهر خودرو) را به عدد 12 رساندند تا یک گام دیگر به قهرمانی این فصل نزدیک شوند. پیکان هم در قعر جدول باقی ماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس؛ پسا کرونا هم روی نوار پیروزی، پیکان قعرنشین ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس؛ پسا کرونا هم روی نوار پیروزی، پیکان قعرنشین ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید