مرحله بعدی سامانه یکپارچه فروش خودرو چه زمانی است؟

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، در حالی که بسیاری از متقاضیان خرید خودرو منتظر شروع مرحله سوم فروش در سامانه یکپارچه خودرو هستند، هنوز زمان دقیقی برای آن اعلام نشده است.

مرحله بعدی سامانه یکپارچه فروش خودرو چه زمانی است؟

به گزارش تجارت نیوز، در همین زمینه مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو با اشاره به تداوم روند فروش یکپارچه خودرو ها شروع مرحله سوم سامانه یکپارچه به زودی اطلاع داد و گفت: طرح فروش یکپارچه خودرو ختم به این دو مرحله نخواهد شد، اما اینکه فرآیند مرحله سوم دقیقا چه زمانی باشد، هنوز معین نیست و قطعا پس از اتمام مرحله دوم، برای مرحله سوم و اجرای آن برنامه ریزی صورت خواهد گرفت.

مهدی تقدسی تشریح کرد: با توجه به چالش های برگزاری مرحله دوم از جمله غیبت ایران خودرو که مورد انتقاد بسیاری از متقاضیان قرار گرفته، از حالا بسیاری مشتاق برگزاری مرحله سوم فروش یکپارچه خودرو با حضور این شرکت هستند.

وی درباره تنها تفاوت مرحله اول فروش یکپارچه خودرو با مرحله دوم شرح داد: تنها تفاوت این مرحله از فروش خودرو با مرحله نخست، این است که طرح جایگزینی خودرو های فرسوده هم اضافه شده و بعلاوه متقاضیان از همان ابتدا می توانند پنج اولویت خودرویی خود را مشخص نمایند.

منبع: فرارو

به "مرحله بعدی سامانه یکپارچه فروش خودرو چه زمانی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرحله بعدی سامانه یکپارچه فروش خودرو چه زمانی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید