نخست وزیر پاکستان: هند به دنبال صحنه سازی یک عملیات تروریستی علیه پاکستان است

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، عمران خان ضمن اشاره به سیاست های اخیر هند در کشمیر گفت: دهلی نو برای دور کردن توجه ها از شرایط وخیم کشمیر به دنبال صحنه سازی علیه پاکستان است.

نخست وزیر پاکستان: هند به دنبال صحنه سازی یک عملیات تروریستی علیه پاکستان است

به گزارش دفتر منطقه ای وبلاگ ساعت زنانه به نقل از جیو تی وی، عمران خان نخست وزیر پاکستان گفت: هند برای دور کردن توجه مجامع جهانی از شرایط وخیم این روزهای کشمیر ممکن است عملیاتی تروریستی را طراحی نموده و طوری وانمود کند که این عملیات از سوی پاکستان مدیریت شده است.

وی توضیح داد: افکار آر اس اس و دولت حزب بی جی پی که علیه اسلام بینان نهاده شده کاملا آشکار است و همه مردم جهان این را فهمیده اند.

عمران خان اضافه نمود: هند ابتدا حق خود مختاری کشمیر را از مردم این منطقه سلب کرد سپس با اجرای حکومت نظامی در این منطقه باعث بروز مسائل زیادی برای ساکنان کشمیر شد.

نخست وزیر پاکستان گفت: از زمانی که هند در کشمیر حکومت نظامی برقرار نموده بیش از 9 ماه میگذرد و در تمام این مدت مردم کشمیر برای تهیه آذوقه و داروهای خود با مشکل روبرو هستند.

رهبر حزب تحریک انصاف گفت: طی روزهای اخیر موج جدید حملات نظامیان هندی به مسلمانان مظلوم کشمیر آشکار شده و هند برای توجیه کشتار جوانان کشمیری مردم آزادی خواه این منطقه را تروریست می نامد.

وی به بسته شدن تمام مسیرهای مواصلاتی کشمیر اشاره نموده و گفت: هند برای اشغال کامل منطقه حتی سرویس اینترنت را نیز مختل نموده تا اخبار کشمیر به بیرون مخابره نشود.

طی روزهای اخیر کشتار جوانان کشمیری به دست نظامیان هندی افزایش یافته و برخورد خشن با اعتراضات مردمی ادامه دارد.

هند طی 3 دهه اخیر بیش از 100 هزار نفر از مسلمانان کشمیر را کشته و باعث مفقود الاثر شدن 10 هزار نفر دیگر شده است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نخست وزیر پاکستان: هند به دنبال صحنه سازی یک عملیات تروریستی علیه پاکستان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخست وزیر پاکستان: هند به دنبال صحنه سازی یک عملیات تروریستی علیه پاکستان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید