پای شاخ های مجازی به تلویزیون باز شد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، نازنین کیوانی در نقش یک اینفلوئنسر مقابل دوربین سرجوخه به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی احمد معظمی می رود.

پای شاخ های مجازی به تلویزیون باز شد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ ساعت زنانه، نازنین کیوانی پیش از این با سریال احضار در سال 94 و در شبکه نمایش خانگی جلوی دوربین رفت و بازی در سریال مینو و حضوری کوتاه در فیلم ما همه با هم هستیم کمال تبریزی از دیگر تجربیات او است.

درام جاسوسی اجتماعی سرجوخه که از پاییز سال گذشته کلید خورده، این روز ها با دو گروه به صورت همزمان در داخل و خارج کشور فیلمبرداری می گردد و اخیراً خبر رسید آرش آصفی در نقش یک افسر ضد جاسوسی به این پروژه پیوسته است.

پیش از این هم حمیدرضا محمدی به اسم بازیگر نقش غلامرضا و سامان صفاری در نقش کیان معرفی شده اند و دیگر کاراکتر های سریال هم تا زمان پخش به مرور معرفی خواهند شد.

سرجوخه به نویسندگی حسین امیرجهانی با روایت دو قصه موازی، به زندگی دو شخصیت غلامرضا و کیان که از دو طبقه اجتماعی مختلف با انگیزه ها و کشمکش های متفاوت هستند می پردازد که هر دو در راه رسیدن به عشق موانع و اتفاقات زیادی سر راه شان قرار می گیرد که فرایند رسیدن را کندتر و جذابیت قصه را بیشتر می نماید.

سرجوخه یک درام امنیتی- اجتماعی از فراوریات مرکز سیمافیلم است که به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری برای پخش از شبکه سه سیما فراوری می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پای شاخ های مجازی به تلویزیون باز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پای شاخ های مجازی به تلویزیون باز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید