پرداخت آخرین مرحله از تسهیلات یک میلیونی حمایت کرونا ، پرونده وام بسته شد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا از پرداخت آخرین مرحله تسهیلات یک میلیون تومانی حمایت از کرونا اطلاع داد و گفت: پرونده این تسهیلات بسته شد.

پرداخت آخرین مرحله از تسهیلات یک میلیونی حمایت کرونا ، پرونده وام بسته شد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، حسین میرزایی در مصاحبه با فارس افزود: آخرین مرحله پرونده پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی حمایت کرونا در روز 22 خرداد ماه با پرداخت 867 هزار و 25 خانوار بسته شد.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا گفت: در مجموع تا به امروز به 21 میلیون و 51 هزار و 393 خانوار یارانه بگیر تسهیلات حمایت از شرایط کرونا به مبلغ یک میلیون تومان پرداخت شده است که این رقم 87 درصد از خانوارهای یارانه بگیر ماهانه کشور را تشکیل می دهند.

میرزایی افزود: آخرین مرحله پرداخت تسهیلات کرونایی به مبلغ یک میلیون تومان در 22 خرداد واریز شد که در این مرحله 867 هزار و 25 خانوار این تسهیلات را گرفتند.

وی در خصوص بازپرداخت تسهیلات گفت: بازپرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی حمایت از کرونا که در سه مرحله پرداخت شد از تیرماه 99 آغاز می گردد و اقساط آن ماهانه 35 هزار تومان و 100 تومان از یارانه ماهانه افراد کسر می گردد و مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات 30 ماهه خواهد بود (کارمزد تسهیلات یک میلیونی طی دو و نیم سال 53 هزار تومان است).

میرزایی گفت: بانک های عامل از ماه آینده اقساط تسهیلات یک میلیونی را طی هماهنگی با سازمان هدفمندی یارانه ها از یارانه ماهانه افراد کسر نموده و به حساب تسهیلات پرداختی منظور می نمایند.

منبع: جام جم آنلاین

به "پرداخت آخرین مرحله از تسهیلات یک میلیونی حمایت کرونا ، پرونده وام بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت آخرین مرحله از تسهیلات یک میلیونی حمایت کرونا ، پرونده وام بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید