پیغام امیدبخش رئیس AFC به فدراسیون های عضو در خصوص کرونا

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در پیامی به تمامی فدراسیون ها و اتحادیه های عضو بر حفاظت از سلامت دست اندرکاران فوتبال قاره کهن در بحبوحه شیوع کرونا تأکید کرد.

پیغام امیدبخش رئیس AFC به فدراسیون های عضو در خصوص کرونا

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در پیغامی که در سایت این سازمان قرار گرفته است، برای تمامی اعضای فدراسیون های عضو آرزوی سلامتی و به آنها برای کوشش به منظور حفظ سلامت اهالی فوتبال قاره کهن تأکید کرد.

در پیغام رئیس AFC آمده است: وقتی که جهان به حالت عادی برگردد، فوتبال در هفته ها و ماه های آینده نقش مهمی ایفا خواهد نمود اما الان تمرکز ما روی قویا روی حفاظت از سلامت تمام کسانی است که در ورزش فوق العاده ما نقشی ایفا می نمایند. هر یک از شما در درجات مختلف، از شیوع ویروس کرونا تأثیرگرفته اید و بسیاری از دولت های تان هم اقدامات شدید یا ملایمی برای ممانعت از شیوع این بیماری و یاری به کاهش آثار این بیماری بر جوامع تان به وسیله قرنطینه های محدود یا کلی در نظر گرفته اند. در واقع در مالزی که مقر AFC در آن واقع شده است نیز دولت همانطور که خودتان آگاه هستید، ممنوعیت هایی برای تردد صادر نموده و به همین منظور هم ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا از 5 روز پیش به کارکنان خود اعلام کردیم که به مدت دو هفته تمام فعالیت های خود را از خانه به صورت دور کاری انجام دهند تا به این شیوه به حفظ سلامت آنها و خانواده های شان یاری کنیم و اگر لازم باشد این مدت تمدید خواهد شد.

در عین حال، فعالیت ما برای برآورده کردن تمام نیازهای اعضا، اتحادیه های منطقه ای و سهامداران مان به قوت خود باقی است. من به واحد مدیریت دستور داده ام که تمام پرداختی های مصوب را به صورت اورژانسی پرداخت نمایند تا اطمینان حاصل گردد که هیچ بدهی معوقه ای وجود نخواهد داشت. همانطور که خودتان می دانید به دلیل شیوع سریع کرونا، AFC با موافقت خودتان مجاب به تعلیق بازی ها و رویدادهایش شده است. AFC از شما به خاطر حمایت های بی خاتمه تان، توصیه ها و همکاری تان تشکر می نماید. بار دیگر تأکید می کنیم که تغییرات اعمال شده در تقویم بازها با هدف حفاظت از سلامت و امنیت اعضای تمامی اعضای عضو، بازیکنان، داوران و البته میلیون ها هواداری که هر سال به تماشای مسابقات می فرایند، اجرا شده است. سلامت مردم همواره برای ما در اولویت بوده و خواهد بود. به همین دلیل ما به تمامی اعضا توصیه می کنیم که از دستورات سازمان بهداشت جهانی پیروی نمایند و به همین دلیل بعضی از فدراسیون های عضو اقدام به دورکاری با کارمندان خود نموده اند که این مایه خرسندی ماست.

در شیخ سلمان هم آمده است: لطفاً مراقب سلامتی خودتان باشید. من بی صبرانه منتظر زمانی هستم که فوتبال دوباره بتواند نقشی پررنگ در آوردن هیجان و لذت به زندگی مردم آسیا ایفا نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیغام امیدبخش رئیس AFC به فدراسیون های عضو در خصوص کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام امیدبخش رئیس AFC به فدراسیون های عضو در خصوص کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید