کتاب مبانی و اصول نور و نورپردازی به بازار نشر آمد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، محمود معصومی، مولف کتاب مبانی و اصول نور و نورپردازی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در شیراز، با بیان اینکه اثر نوشتاری یادشده برای آکادمی های آزاد فنی و حرفه ای در رشته های عکاسی، نورپردازی و تصویربرداری نیز کاربرد دارد، مطرح کرد: این کتاب برای عکاسان آتلیه و عکاسان تبلیغاتی نیز بسیار کاربردی است.

کتاب مبانی و اصول نور و نورپردازی به بازار نشر آمد

این مدرس و مولف عکاسی یادآورشد: در این کتاب ابتدا در خصوص چیستی نور، طیف نورها و برسی امواج نوری پرداختم و سپس به صورت کامل منابع نوری بررسی شده و ابزار و تجهیزات کامل نورپردازی به صورت دقیق عنوان شده است.

به گفته معصومی، در بخش مهم کتاب سه اصل کلیدی نورپردازی، یعنی مکان، سمت و سو و ارتفاع نورها بررسی و سپس به بررسی انواع نورپردازی ها پرداختم و سعی کردم در این کتاب به زبان ساده و البته حرفه ای، فهمی کامل و دقیق و تخصصی برای خوانندگان فراهم کنم.

وی اضافه نمود: به دلایلی چاپ اول کتاب با تیراژ 300 جلد توزیع که خوشبختانه با استقبال خوبی روبرو شد. به تازگی نیز در چاپ دوم تیراژ 1000 جلدی سفارش داده شده است.

این مدرس عکاسی درباره کتاب بعدی که در دست تالیف دارد، اظهار داشت: به زودی کتاب تاریخ سیر و تکامل عکاسی هم چاپ می گردد.

در کارنامه هنری محمود معصومی که دارای مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز، کارشناسی عکاسی دانشگاه خبر و کاردانی هنرهای تجسمی خبر است دو عنوان کتاب نمایشنامه با نام های پوچ و بازی از انتشارات سیه قرار گرفته است. او مدیر گروه رشته عکاسی و مدرس موسسه آموزش عالی هنر شیراز است.

به گزارش ایبنا؛ کتاب مبانی و اصول نور و نورپردازی نوشته محمود معصومی در 145 صفحه به وسیله انتشارات سیه در شیراز به بازار نشر آمد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "کتاب مبانی و اصول نور و نورپردازی به بازار نشر آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب مبانی و اصول نور و نورپردازی به بازار نشر آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید