یوفا و تهدید بلژیک به دلیل معرفی زودهنگام قهرمان

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، الکساندر سفرین، رئیس یوفا به کشور هایی که از همین حالا قهرمان شان را تعیین کرده اند هشدار داد.

یوفا و تهدید بلژیک به دلیل معرفی زودهنگام قهرمان

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ساعت زنانه، تکلیف ادامه فصل در فوتبال اروپا در هاله ای از ابهام قرار داشته و هنوز کشورهای مختلفت به تصمیم واحدی در مورد روشن شدن تکلیف ادامه فصل نرسیده اند. در این میان بلژیک در تصمیمی عجیب و با توجه به اختلاف 15 امتیازی کلوب بروژ با تیم دوم، گفت پرونده این فصل بسته شده و این باشگاه را به عنوان قهرمان بلژیک معرفی کرد. تصمیمی که با انتقاد یوفا و البته تهدید رئیس این نهاد روبرو شده است.

الکساندر سفرین گفت: من فکر نمی کنم این تصمیم درستی باشد. همبستگی یک خیابان یک طرفه نیست. شما نمی توانید کمک بخواهید و سپس تصمیم بگیرید که چه چیزی به سود شما خواهد بود. بلژیکی ها و فدراسیون هایی که ممکن است چنین کاری را انجام دهند، حضورشان را در مسابقات اروپایی سال آینده در معرض خطر قرار می دهند.

خواسته یوفا این است که تمام لیگ های این فصل پایان یابد، حتی اگر این به معنای دور شدن از بازه زمانی مورد نظر و برگزاری بازی های بزرگ پشت درهای بسته باشد. فوتبال بدون هواداران مثل همیشه نیست، اما قطعا بهتر است بازی ها اجرا شده و تماشای آن در تلویزیون ممکن باشد، نه اینکه به طور کل بازی ها لغو شود. این چیزی است که مردم می خواهند. نگاه ما احتمالا به ماه های ژوئن یا آگوست خواهد بود، زیرا نمی توانیم در ماه سپتامبر یا اکتبر بازی ها را برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "یوفا و تهدید بلژیک به دلیل معرفی زودهنگام قهرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوفا و تهدید بلژیک به دلیل معرفی زودهنگام قهرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید