یکی از این تصاویر را انتخاب کن تا ناخودآگاه خودت را بشناسی!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، شخصیت چیزی نیست جز الگویی از انتخاب های ما در طول زندگی. شخصیت ما بر انتخاب های ما تأثیر می گذارد و تحت تأثیر قرار می دهد. دانستن اینکه واقعاً چه کسی هستید برای دستیابی به اهدافتان مهم است و انجام تست های شخصیت گامی رو به جلو در این مسیر است. تست شخصیت کوهستانی این بخش را امتحان کنید تا بیشتر در خصوص خود واقعی خود بدانید. کوهی که انتخاب می کنید ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه شما را آشکار می نماید.

یکی از این تصاویر را انتخاب کن تا ناخودآگاه خودت را بشناسی!

کوه شماره 1

اگر کوه 1 را انتخاب می کنید، دارای روحیه آرامی هستید. شما صلح و آرامش را در زندگی دوست دارید. شما بعلاوه کاملاً اهل عمل بوده و دوست ندارید زمان را تلف کنید. از ابزار هایی که برای دستیابی به نتایج دارید به طور کامل استفاده می کنید. دوست ندارید کوشش خود را هدر دهید و فقط آنچه را که ضروری است انجام میدهید؛ نه کمتر و نه بیشتر. در مقایسه با دیگران فاقد جاه طلبی هستید، اما شخصیتی دوست داشتنی و آرام دارید که برای بیشتر مردم مجذوب نماینده است

کوه شماره 2

اگر این کوه زیبا انتخاب شماست، شما یک فرد مستقل هستید که طبیعتی خوش بینانه دارد و اجازه نمی دهد چیزی او را پایین بیاورد. همواره دوست دارید رو به جلو بروید، چالش ها را قبول کنید و در زندگی همه چیز را تجربه کنید. برای فضای خصوصی خود بیش از هر چیز ارزش قائلید و از رویارویی با بعضی افراد متنفر هستید برای همین، به هر قیمتی از درگیری اجتناب می کنید و به زندگی شکیبا و آرام خود ادامه می دهید. تمایل شما به آرامش و خونسردی شما را به یک دوست و شریک ایده آل تبدیل می نماید.

کوه شماره 3

این شماره، کوه معروف فوجی در ژاپن است و به وسیله افرادی انتخاب می گردد که هدفی برای ماجراجویی و چالش دارند. اگر این انتخاب شماست، پس ترجیح می دهید هر روز را طوری زندگی کنید که انگار آخرین روز عمرتان است. آزادی را بالاتر از هر چیز دیگری میدانید و با قوانین کاری ندارید. آزادانه زندگی می کنید و در پی تجربیات نو و هیجان انگیز هستید. شما می خواهید از زندگی نهایت لذت را ببرید و حتی محدودیت های خودتان هم نمی تواند شما را منصرف کند. شما خودجوش و برونگرا هستید

کوه شماره 4

اگر این رشته کوه آرام انتخاب شماست، شما یک برون گرا هستید که با رحیه ای سرشار از طنز و مجذوب نمایندهیت، تقریباً همه اطرافیانتان را جذب می کنید. دوست دارید در زمان حال زندگی کنید تا اینکه در گذشته زندگی کنید یا در پی اهداف سخت آینده باشید. می خواهید از زندگی نهایت لذت را ببرید و دوست دارید چیز های نو یاد بگیرید، کشف کنید و تجربه کنید. شما تمایل دارید در لحظات بحرانی به صدای قلب خود گوش دهید تا عقلتان.

کوه شماره 5

اگر کوه 5 را انتخاب کنید، شجاع هستید و از قرار گرفتن در موقعیت های مختلف نمی ترسید. زندگی غیر متعارفی دارید و به این فکر نمی کنید که مردم در خصوص شما چه فکر می نمایند. درست مثل یک گرگ تنها هستید و تاب آوری ذهنی شما حد و مرزی نمی شناسد. همواره دوست دارید مسیر شکست ناپذیری را طی کنید و فردی بسیار خلاق، هنرمند و مبتکر هستید.

کوه شماره 6

اگر این انتخاب شماست، یک درونگرا معمولی هستید که از شلوغی، مهمانی ها و اجتماعات اجتماعی اجتناب می کنید، زیرا انرژی شما را تخلیه می نمایند. ترجیح می دهید ساعت های طولانی را در خلوت بگذرانید تا اینکه بیرون بروید. دوست دارید به معنای زندگی فکر کنید و از فلسفه لذت ببرید، چراکه عمیقاً متفکر و همدل هستید و اغلب به طور قابل توجهی در خصوص تصمیمات خود فکر می کنید.

منبع: بهترین ها

منبع: فرارو

به "یکی از این تصاویر را انتخاب کن تا ناخودآگاه خودت را بشناسی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یکی از این تصاویر را انتخاب کن تا ناخودآگاه خودت را بشناسی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید