380 رویداد گردشگری کشاورزی از ابتدای سال اجرا شد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، خبرگزاری مهر/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده و گزارشات منتشر شده، 380 رویداد گردشگری کشاورزی از ابتدای سال اجرا شد.

380 رویداد گردشگری کشاورزی از ابتدای سال اجرا شد

نشست گردشگری خوراک با عنوان میز تخصصی گرم نوش و سردنوش ها با حضور مدیرکل گردشگری داخلی و فعالانی از حوزه راهنمایان گردشگری دفتر خدمات مسافرتی و رستوران های زنجیره ای و کارشناسان خوراک برگزار گردید.

مصطفی فاطمی، مدیرکل گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی در این نشست گفت: ما میزهای گردشگری تخصصی در وزارت میراث فرهنگی برگزار می کنیم. یکی از این میزها گردشگری کشاورزی است، در این حوزه تنوع زیادی وجود دارد، خیلی از جشنواره هایی که سال جاری برگزار گردیده با موضوع خوراک تلفیق شده بود. کشور ما در حوزه تعداد جاذبه ها و گردشگری موضوعی آنقدر ظرفیت دارد که اگر بخواهیم در دفتر گردشگری داخلی به توسعه آنها بپردازیم امکان پذیر نیست. در این میزهای تخصصی کارشناسان این حوزه ها در کنار یکدیگر به گفتمان می پردازند.

وی گفت: چرا در هتل های ما ولکام درینک غیر ایرانی سرو می گردد و گرم نوش یا سردنوش سنتی به میهمانان نمی دهند؟ اینها مواردی است که باید روی آن کار گردد و جاذبه های موجود را بالفعل کنیم.

منبع: همگردی

به "380 رویداد گردشگری کشاورزی از ابتدای سال اجرا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "380 رویداد گردشگری کشاورزی از ابتدای سال اجرا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید