4 نفر بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در تل أبیض سوریه کشته شدند

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، شبکه الجزیره از کشته شدن چهار نفر بر اثر انفجار یک دستگاه خودروی بمب گذاری شده در نزدیکی مرز سوریه با ترکیه اطلاع داد.

4 نفر بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در تل أبیض سوریه کشته شدند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ساعت زنانه، انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در مرکز شهر تل ابیض سوریه چهار نفر را به کام مرگ کشاند.

شبکه الجزیره خاطرنشان کرد: چهار نفر بر اثر انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در شهر تل أبیض در استان رقه در شمال سوریه و نزدیک مرز با ترکیه کشته شدند.

در پی حمله نظامی ترکیه به شهرهای شمالی سوریه این مناطق گهگاه شاهد حملات تروریستی اعم از انفجار خودرو یا موتورسیکلت های بمب گذاری شده است.

ارتش ترکیه با چراغ سبز دولت آمریکا از اکتبر سال 2019 به بهانه مبارزه با تروریسم و پاکسازی مرز سوریه و ترکیه از حضور شبه نظامیان کُرد که در لیست تروریستی آنکارا واقع شده است، به شمال سوریه حمله کرد و مناطقی از آنجا را اشغال کرد که با محکومیت های بین المللی روبرو شده است.

مناطق شمال سوریه در مقطع اخیر شاهد تظاهرات های متعدد و بی وقفه علیه حضور نظامیان اشغالگر آمریکا و ترکیه در این منطقه است که با چپاول ثروت هایشان اعم از نفت و محصولات زراعی و ربودن فرزندانشان آنها را به ستوه آوردند.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "4 نفر بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در تل أبیض سوریه کشته شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 نفر بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در تل أبیض سوریه کشته شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید