افزایش ساعت طرح ترافیک تهران از اول مهر

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، با تصویب شورای حمل ونقل و ترافیک شهر تهران از ابتدای مهر ساعت طرح از 6:30 صبح تا 18 عصر خواهد بود.

افزایش ساعت طرح ترافیک تهران از اول مهر

هفتاد و پنجمین جلسه شورای حمل ونقل و ترافیک شهر تهران با حضور شهردار تهران و نمایندگان دستگاه های مسئول در حوزه حمل و نقل مرکز برگزار گردید.

آنالیز شرایط و اقدامات اجرا شده برای بازگشایی مراکز آموزشی نخستین دستور جلسه شورای ترافیک شهر تهران بود که مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور منطقه ها معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری به ارائه گزارشی درباره این اقدامات و مواردی از قبیل افزایش و اورهال ناوگان حمل و نقل عمومی به منظور آمادگی بیشتر در زمان بازگشایی مراکز آموزشی پرداخت و در کنار آن موضوع خطوط پر سرنشین و امکان اجرای آن در بعضی از نقاط شهر مورد بحث و گفتگو نهاده شد.

ارائه گزارش عملکرد در زمینه اقداماتی که در مورد ساماندهی تردد موتورسیکلت ها انجام شد و آنالیز نحوه اجرایی شدن طرح های مربوط به آن، دستور جلسه دوم شورای ترافیک بود که به وسیله مدیرکل مهندسی و ایمنی ترافیک معاونت حمل و نقل شهرداری تهران تشریح شد.

در دیگر دستور جلسه شورای ترافیک شهر تهران، شرایط طرح ترافیک و تغییر ساعات اجرای آن مورد آنالیز و گفتگو نهاده شد و در نهایت مصوب شد که ساعت انتها طرح از ساعت 17 به 18 موکول گردد و در واقع اجرای آن از 6:30 صبح تا 18 عصر و از ابتدای مهر خواهد بود.

وبلاگ ساعت زنانه اجتماعی شهری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "افزایش ساعت طرح ترافیک تهران از اول مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش ساعت طرح ترافیک تهران از اول مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید