امدادرسانی هوایی به کوهنورد 45 ساله در قله دماوند

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر مازندران از امدادرسانی هوایی به کوهنورد 45 ساله در قله دماوند اطلاع داد.

امدادرسانی هوایی به کوهنورد 45 ساله در قله دماوند

هاتف باقر سلیمی معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر مازندران گفت:گزارشی مبنی بر مصدومیت کوهنورد مرد 45 ساله بر اثر سقوط یخ بر روی وی در ارتفاع 5430 در ضلع شمال شرقی قله دماوند از طرف جمعیت هلال احمر استان به سازمان امداد و نجات در تهران برای درخواست یک فروند بالگرد برای انتقال وی اعلام می گردد.

او اضافه نمود:پس از اعزام بالگرد، تیم عملیاتی پایگاه کوهستان رینه با تجهیزات تخصصی در ارتفاع 4100 از بالگرد پیاده و ادامه راستا را به طور زمینی طی می نماید.

باقر سلیمی گفت:پس از رسیدن تیم عملیاتی پایگاه رینه به مصدوم طی ارزیابی اولیه تعیین می گردد که این آقای 45 ساله پس از سقوط یخ بر روی وی، از ناحیه سرو گردن دچار آسیب شدید شده است.

معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر مازندران اضافه نمود:پس از حدود 24 ساعت عملیات سخت طی پرواز مجدد بالگرد به همراه تیم واکنش سریع هلال احمر تهران با همکاری تیم امداد کوهستان هلال احمر مازندران اقدامات لازم انجام و مصدوم برای خدمات پزشکی بیشتر، به بیمارستان میلاد تهران منتقل شد.

وبلاگ ساعت زنانه مازندران ساری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "امدادرسانی هوایی به کوهنورد 45 ساله در قله دماوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امدادرسانی هوایی به کوهنورد 45 ساله در قله دماوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید