اینگونه بخوابید تا چربی های دور شکم تان آب شوند

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، اگر هنوز راهی برای لاغر شدن پیدا نکرده اید به شما پیشنهاد می کنیم از یک روش ساده برای آب شدن شکم در خواب بهره ببرید.

اینگونه بخوابید تا چربی های دور شکم تان آب شوند

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، مطمئنا آنچه معرفی می گردد سریعا تبدیل به انرژی می شوند و شما از این کالری های دریافت شده در خواب استفاده نخواهید کرد، بنابراین به صورت چربی در بدن شما ذخیره خواهند شد. البته هنوز هم کارشناسان می گویند که بهتر است گرسنه به رختخواب نروید و اگر قبل از خواب احساس گرسنگی کردید، بهتر است به سراغ خوراکی ای بروید که دارای کربوهیدرات کم و پروتئین بالا باشد.

برای آب شدن و کوچک کردن شکم در خواب آخر شب، بادام و گردو بخورید.

این خوراکی های لاغرنماینده و البته مقوی، 6 گرم پروتئین داشته و فقط یک گرم کربوهیدرات دارد.

گردو و بادام همانطور که مواد مغذی مانند کلسیم و ویتامین D دارند، پروتئین سالمی دارند که احتیاجی نیست نگران بیش از حد خوردن آن باشید. تعداد انگشت شماری از خشکبارها مانند بادام و گردو، نیز می توانند برای لاغری در خواب به شما یاری نمایند و باقی خشکبارها دارای چربی و کالری زیادی هستند و نباید قبل از خواب مصرف شوند.

گردو و بادام بعلاوه دارای اندازه فراوانی از پروتئین ها، ویتامین e، سلنیوم، منیزیوم و سایر مواد مغذی سالم نیز هستند؛ فقط به یاد داشته باشید اگر قرار بر خوردن خشکبارها بود، اندازه کمی از آن، کل احتیاج شما را رفع می نماید و نباید در مصرف این خوشمزه ها زیاده روی کنید.

  • 3 راز ساده برای آب کردن چربی های دور شکم که نمی دانستید

منبع: ایسکانیوز

منبع: همشهری آنلاین

به "اینگونه بخوابید تا چربی های دور شکم تان آب شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینگونه بخوابید تا چربی های دور شکم تان آب شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید