بورس و بازهم عقب گرد!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، بورس در هفته جاری در مدار نزول در حرکت بود و فرایند کاهشی شاخص کل بورس تا جایی ادامه یافت که این شاخص طی مدت اخیر برای چندمین بار به زیر یک میلیون و 350 واحد سقوط کرد.

بورس و بازهم عقب گرد!

به گزارش ایسنا، بورس هفته را با چراغ قرمز شروع کرد؛ به طوری که در روز شنبه شاخص کل بورس با 27 هزار و 442 واحد کاهش تا رقم یک میلیون و 366 هزار واحد نزول کرد.

روز یکشنبه بازار سرمایه روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت و در حالی که توانسته بود تا یک میلیون و 369 هزار وماحد افزایش یابد کار خود را در حالی به سرانجام برد که در رقم یک میلیون و 368 هزار واحد قرار داشت.

روز دوشنبه نیزشاخص کل بورس با 4183 واحد کاهش در رقم یک میلیون و 363 هزار واحد و در روز سه شنبه هم با 6845 واحد نزول تا رقم یک میلیون و 357 هزار واحد کاهش یافت.

در نهایت بورس هفته جاری را در حالی به سرانجام برد که شاخص کل بورس به زیر یک میلیون و 350 هزار واحد رسید. در روز چهارشنبه شاخص کل را بیش از 17 هزار واحد کاهش رقم یک میلیون و 340 هزار واحد را ثبت کرد.

بر این اساس، طی یک سال و نیم گذشته این برای بار چندم است که شاخص کل بورس به زیر یک میلیون و 350 هزار واحد سقوط می نماید و لازم به ذکراست که این اتفاق در حالی اتفاق افتاده که تحلیل گران بر این باورند که گزارش های شرکت های بورسی و بعلاوه قیمت ها در بازار های جهانی مثبت و صعودی است.

در کنار از دست رفتن اعتماد سرمایه گذاران به بازار سرمایه بعضی ابهامات سیاسی و مالی از جمله قیمت گذاری دستوری شرایط مذاکرات وین و ... به سقوط بورس دامن زده است.

منبع: فرارو

به "بورس و بازهم عقب گرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورس و بازهم عقب گرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید