تشکیل 15 صندوق جسورانه بورسی با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: اکنون 15 صندوق جسورانه بورسی با سرمایه 1،125 میلیارد تومان با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی تأسیس شده و ارائه خدمات می دهند.

تشکیل 15 صندوق جسورانه بورسی با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی

به گزارش گروه فناوری وبلاگ ساعت زنانه، سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با علی وحدت مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست در محل دبیرخانه این شورا ملاقات و تبادل نظر کرد.

در ابتدای جلسه وحدت با ارائه گزارشی از عملکرد این صندوق گفت: صندوق در دوره جدید فعالیت خود با جهت گیری های راهبردی و مشارکت سایر ذینفعان حوزه دانش بنیان از جمله بانک های مالی کشور دستاورد های خوبی دارد.

وی با ارائه گزارش تسهیلات، ضمانت نامه ها، فرایند مطالبات واخواستی، سرمایه گذاری، صندوق های جسورانه و گرنت های صندوق اضافه نمود: سال 1392 تنها 55 شرکت تحت پوشش صندوق بودند و این شرکت ها در اردیبهشت 1400 به 5967 شرکت رسیده است و اکنون 15 صندوق جسورانه بورسی با سرمایه 1،125 میلیارد تومان با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی تأسیس شده و ارائه خدمات می دهند.

مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی در خاتمه اظهار داشت: با بازنگری در مدل سرمایه گذاری مستقیم، هم سرمایه گذاری، توسعه نهاد های تخصصی و تسهیل انتشار صکوک نوآوری جایگزین آن شد و در دو سال گذشته پس از بازنگری و طراحی مدل ها، در 48 طرح هم سرمایه گذاری و همکاری مشترک با 19 صندوق پژوهش و فناوری به منظورسرمایه گذاری مشترک صورت گرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تشکیل 15 صندوق جسورانه بورسی با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل 15 صندوق جسورانه بورسی با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید