تقاضای معاون وزیر کشور برای جلب رضایت بیشتر مردم

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، معاون سیاسی وزیر کشور گفت: با اعتمادسازی و جلب رضایت عمومی بیشتر مردم، انتخاباتی در شأن جمهوری اسلامی ایران برگزار کنیم.

تقاضای معاون وزیر کشور برای جلب رضایت بیشتر مردم

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، جمال عرف در همایش ویدیو کنفرانسی معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور با تاکید بر اینکه امروز نیازمند انسجام درونی و همیاری حداکثری در کشور هستیم، اظهار کرد: برای عبور از چالش های کنونی کشور راهی جز فعال سازی ظرفیت های داخلی و اتخاذ رویکردهای پیشگیرانه برای کنترل شرایط و اتفاقات نداریم.

وی همچنین با اشاره به اینکه نیازمند همدلی و تشریک مساعی برای عبور از چالش های کنونی کشور هستیم، اظهار کرد: شناسایی کانون های بحران در کشور و حل به موقع و سریع آن باید در اولویت برنامه ها و اهداف استانداری های سراسر کشور باشد.

وی توضیح داد: معاونین سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور باید متوجه شرایط خطیر کشور باشند و با رصد درست تحولات کشور و شرایط استانی خود بتوانند برنامه ریزی دقیق تر و منظم تری برای موضوعات مختلف استانی داشته باشند.

عرف تاکید نمود: امروز با توجه به موقعیت سیاسی کشور باید احساس مسئولیت افزون تری نسبت به قبل داشته باشیم و بدانیم که ما به عنوان مدیران سیاسی کشور چه فعالیت ها و اقداماتی می توانیم در جهت ثبات و امنیت و آرامش بیشتر کشورمان انجام دهیم.

معاون سیاسی وزیر کشور در بخش دیگری از صحبت های خود به تاکیدات مداوم رئیس جمهور و وزیر کشور بر ثبات مدیریتی در استانداری ها اشاره نمود و گفت: رویکرد کلی بر این است که ثبات مدیریتی داشته باشیم.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری 1400 ، گفت: باید مقدمات و تمهیدات لازم را برای برگزاری چهار انتخابات سال 1400 از جمله انتخابات ریاست جمهوری آماده کنیم و کوشش کنیم با اعتمادسازی و جلب رضایت عمومی بیشتر مردم، انتخاباتی در شأن جمهوری اسلامی ایران برگزار کنیم.

معاون سیاسی وزیر کشور در انتها صحبت های خود گفت: باید با همدلی و هماهنگی در برنامه ها و سیاستگذاری ها بتوانیم مدیریت درست و منطقی در شرایط کنونی کشور داشته باشیم و اجازه ندهیم که فرصت طلبان بتوانند آرامش و همدلی ملت ما را برهم بزنند.

بر اساس این گزارش، چهارمین نشست ماهانه ویدیوکنفرانسی معاون سیاسی وزارت کشور با معاونین سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور، با حضور ملانوری مدیر کل سیاسی وزارت کشور و احمدی مدیرکل تقسیمات کشوری برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تقاضای معاون وزیر کشور برای جلب رضایت بیشتر مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقاضای معاون وزیر کشور برای جلب رضایت بیشتر مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید