خبرنگاران برنده تندیس سیمین ششمین جشنواره برند محبوب سال 98

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سوپرمارکت آنلاین خبرنگاران پیروز به دریافت تندیس سیمین برند محبوب در ششمین دوره از این رقابت های پر شور و هیجان شد. در این نظرسنجی گسترده ملی که از تاریخ 15 اردیبهشت ماه تا 15 شهریور ماه 1398 در 152 گروه کالا و خدمات و باحضور بیش از 3600 برند برگزار گردید، 2,543,943 رای مردمی جمع آوری شد که مبنای انتخاب برندهای محبوب از جمله خبرنگاران قرار گرفته است.

خبرنگاران برنده تندیس سیمین ششمین جشنواره برند محبوب سال 98

در این جشنواره به منظور تقدیر از کوشش صنعتگرانِ ایرانی، برندِ ایرانی دارای بالاترین رای به عنوان محبوب ترین، حائز تندیس برند محبوب ایرانی خواهد شد. در شرایط رقابتی کسب و کار امروزی، بی شک قدرت و جایگاه ویژه برند در فکر مشتریان، یکی از مهمترین عوامل موفقیت شرکت ها و سوپرمارکت های آنلاین در بازار است. درهمین راستا جشنواره برند محبوب با برگزاری گسترده ترین نظرسنجی مردمی در سراسر کشور در قالب جشنواره ملی برند محبوب، زمینه انتخاب برندها را با توجه به شاخص محبوبیت برندها، به وسیله خودِ مردم، هر ساله فراهم می آورد.

با توجه به نزدیک شدن جشن دو سالگی وبلاگ ساعت زنانه این شرکت مفتخر است که با کسب افتخارات فراوان در این دو سال، همه مایحتاج سوپرمارکتی به همراه هزاران کالای دیگر از جمله لوازم کودک و مادر، لوازم آرایشی و بهداشتی ، میوه و سبزیجات تازه و خواربار را در تهران، کرج و مشهد به دست مشتریان همراه و همدل برساند. در وبلاگ ساعت زنانه کافی است با ورود به سایت یا اپ آن و تنها با چند کلیک و مقایسه قیمت ها خریدهای خود را در کمتر از دو ساعت دریافت کنید. در سوپر مارکت آنلاین وبلاگ ساعت زنانه از تخفیف های ویژه و کمپین های هفتگی بهره مند خواهید شد و با اولین خرید، کدهای تخفیف شگفت انگیز دریافت خواهید کرد.

وبلاگ ساعت زنانه با شرکت در برند محبوب در دومین سال پیاپی خود را محکِ قضاوت و رای مردم گذاشت و محبوبِ دل های مشتریان عزیز خود شد. وبلاگ ساعت زنانه امیدوار است که مستحق این همه لطف و بزگواری مردم سراسر ایران باشد و به زودی در همه اقصی نقاط ایران خدمت رسانی کند.

منبع: مجله اینترنتی وبلاگ ساعت زنانه

منبع: اُکالا

به "خبرنگاران برنده تندیس سیمین ششمین جشنواره برند محبوب سال 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برنده تندیس سیمین ششمین جشنواره برند محبوب سال 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید