خبرنگاران مدیریت پرونده ها در دستور کار دستگاه قضایی استان اردبیل واقع شده است

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، اردبیل - خبرنگاران - رییس کل دادگستری استان اردبیل گفت: مدیریت پرونده ها برای کاهش اطاله دادرسی در دستور کار دستگاه قضایی این استان واقع شده است.

خبرنگاران مدیریت پرونده ها در دستور کار دستگاه قضایی استان اردبیل واقع شده است

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، ناصر عتباتی یکشنبه در آیین معارفه رییس جدید دادگستری شهرستان کوثر اضافه کرد: مدیریت ورودی پروندههای قضایی با هدف کاهش زمان رسیدگی به پروندهها در دستور کار مرکز و حوزههای قضایی این استان قرار گرفته است.

وی با اشاره به اهمیت پیشگیری از وقوع جرم در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و همچنین حبس زدایی اظهارداشت: انتظار از مسوولان قضایی در شهرستان های مختلف استان کوشش برای اجرای برنامه های پیشگیرانه از وقوع جرم، حفظ انسجام، تقویت وحدت، همدلی و کوشش برای یاری به برطرف مشکل واحدهای فراوریی و اشتغال زا در جهت دست یابی به اهداف جهش فراوری است.

او از حمایت دستگاه قضایی استان اردبیل از صاحبان واحدهای فراوریی مشکل دار اطلاع داد و اضافه کرد: برای حل مسائل مربوط به واحدهای فراوریی در صورت احتیاج کمیته حمایت قضایی استان در مراکز شهرستان ها تشکیل و نسبت به برطرف موانع فراوری سر راه سرمایه گذاران طرح های مالی و با حضور مدیران اجرایی ذی ربط اقدام می گردد.

رییس کل دادگستری استان اردبیل در این آیین با تقدیر از رییس قبلی دادگستری کوثر جعفر خاکپور را به عنوان رییس جدید دستگاه قضایی این شهرستان معرفی کرد.

کوثر در 85 کیلومتری جنوب اردبیل واقع است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مدیریت پرونده ها در دستور کار دستگاه قضایی استان اردبیل واقع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مدیریت پرونده ها در دستور کار دستگاه قضایی استان اردبیل واقع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید