دروغ مذاکره که کنتور نمی اندازد هرچه بزرگ تر، بهتر!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، اظهارات وزیر خزانه داری آمریکا بار دیگر، دروغ پردازی و رفتار بزک کارانه بعضی نشریات زنجیره ای را ثابت کرد.

دروغ مذاکره که کنتور نمی اندازد هرچه بزرگ تر، بهتر!

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ ساعت زنانه، استیون منوچین دیروز توضیح داد تحریم ها و مجازات های اقتصادی ایران را فقط هنگامی بر می داریم که ایران شرط های اصلی واشنگتن را بپذیرد. این شرط ها از پذیرش ابطال برجام و انعقاد توافق هسته ای جدید با محدودیت های مضاعف تا توقف برنامه موشکی و نفوذ و اقتدار منطقه ای ایران را شامل می گردد و سپس به مداخله در امور داخلی ایران ختم می گردد.

سخنان صریح وزیر خزانه داری آمریکا بار دیگر ثابت کرد ادعای میانجی گری دولت ژاپن در سفر آدینه آینده روحانی به توکیو، فریب و دروغی بیش نیست، همچنان که ادعای میانجی گری فرانسه، صرفاً برای فریبکاری بود.

اما واقعیت تلخ، بزک کاری میانجی گری تهی از محتوای دولت ژاپن توسط نشریات زنجیره ای است، چنان که دیروز روزنامه همشهری در تیتر اول خود برخلاف واقعیت ها نوشت توکیو؛ دریچه مذاکره و گشایش اقتصاد [!]معافیت تازه برای ژاپن در خرید نفت از ایران، ایجاد یک کانال مستقیم نقل و انتقال اقتصادی و آزادسازی دست کم 1/5 میلیارد دلار از پول های نفت ایران، از جمله امتیاز های احتاقتصادی است که ایران دریافت خواهد نمود.

روزنامه دولتی ایران حتی پا را فراتر گذاشته و تیتر زد آزادسازی 20 میلیارد دلار از اموال بلوکه شده ایران در ژاپن!

دیگر نشریات زنجیره ای نیز در روز های گذشته تیتر های غیرواقعی مشابهی را در صفحات اول خود درج کردند و این در حالی است که همان ها مدعی بودند به واسطه توافق با آمریکا که سال 94، 150 میلیارد دلار اموال بلوکه شده ایران آزاد می گردد و 200 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی نیز به کشور می آید. اما بعد ها مدیرمسئول روزنامه شرق توضیح داد که برای جا انداختن و شیرین کردن برجام، مجبور شدیم اغراق و بزک کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دروغ مذاکره که کنتور نمی اندازد هرچه بزرگ تر، بهتر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروغ مذاکره که کنتور نمی اندازد هرچه بزرگ تر، بهتر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید