سرپرست استقلال خواستار پوزش داور عصر جدید شد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سرپرست باشگاه استقلال از آریا عظیمی نژاد خواست به خاطر دلخور کردن طرفداران این باشگاه از آن ها عذرخواهی کند.

سرپرست استقلال خواستار پوزش داور عصر جدید شد

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ ساعت زنانه، در برنامه پنج شنبه شب عصر جدید آریا عظیمی نژاد یکی از داوران این برنامه پس از آنکه احسان علیخانی به او گفت آریا فکر می کنه بیرانوند دروازه بان تراکتور تبریز است در جواب وی اظهار کرد: یه موجود ماقبل تاریخ کی بود؛ استرا. استراماچونی

این جمله داور مسابقه عصر جدید کافی بود تا موج شدیدی علیه وی در فضای مجازی ایجاد گردد و محمد دانشگر مدافع استقلال صحبت های تندی را علیه وی مطرح کند. اگرچه پس از ورود سید مهدی رحمتی به این ماجرا، دانشگر کمی از موضع خود عقب نشست. در این میان طرفداران استقلال واکنش های بسیار زیادی علیه عظیمی نژاد مطرح کردند و دلخوری خود را از این داور نشان دادند.

عظیمی نژاد بعد از این صحبت ها با انتشار استوری در اینستاگرام کوشش کرد تا از طرفداران استقلال عذرخواهی کند و بیان کرد برای طرفداران این تیم احترام قائل است اما باز هم به این نکته اشاره نمود که اسم استراماچونی جالب و ماقبل تاریخی است که این موضوع ادامه واکنش های طرفداران استقلال را به همراه داشت.

احمد سعادتمند عضو هیئت مدیره و سرپرست باشگاه استقلال که کوشش می نماید تا خود را فردی مثمرثمر در این باشگاه که مدیرعامل و سرپرست ندارد نشان دهد، با انتشار استوری در اینستاگرام از عظیمی نژاد خواست تا از طرفداران این باشگاه عذرخواهی کند. او که با توجه به بیماری اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال مسئولیت امور اجرایی را بر عهده دارد در بخشی از استوری خود نوشت: در برنامه ای که داور آن می بایست عادلانه و بر اساس معیارها و شاخص ها قضاوت صحیح نماید، انسانی را تشبیه به ...ماقبل تاریخ نام می برد و جز پوزش و عذرخواهی چاره ای برای این داور نمی بینم.

کوشش سعادتمند برای آنکه عظیمی نژاد از طرفداران استقلال عذرخواهی کند اگر به نتیجه برسد و داور عصر جدید حاضر به عذرخواهی رسمی گردد بدون شک در آینده کاری سعادتمند تأثیر زیادی دارد چون او توانسته موضوع مهمی را جمع کند و دارای صندلی ویژه ای نزد طرفداران استقلال خواهد شد.

انتهای پیغام/4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "سرپرست استقلال خواستار پوزش داور عصر جدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست استقلال خواستار پوزش داور عصر جدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید