سناریوهای وزیر کار برای ساماندهی صندوق ها کدام است؟

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، تهران (پانا) - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه برای ساماندهی صندوق ها و افزایش بهره وری شرکت ها 11 سناریو آنالیز می گردد، ادامه داد اعضای کمیسیون صنایع و معادن در نشست امروز بر ضرورت افزایش بهره وری، شفافیت، مبارزه با فساد و بهبود مدیریت تأکید کردند.

سناریوهای وزیر کار برای ساماندهی صندوق ها کدام است؟

به گزارش خانه ملت، حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از حضور در نشست کمیسیون صنایع و معادن در جمع وبلاگ ساعت زنانه گفت: از آنجا که سرمایه گذاری های قابل ملاحظه زیرمجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مانند صندوق های بازنشستگی و تأمین اجتماعی در حوزه صنعت و معدن است در این جلسه اندازه سودآوری و چالش های پیش روی این واحدهای صنعتی و معدنی مورد آنالیز نهاده شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نظارت بر عملکرد شرکت های مختلفی در حوزه های پتروشیمی، فولاد، معادن و زغال سنگ بر عهده کمیسیون صنایع و معادن است، اضافه نمود: مدیران عامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشور و صندوق بازنشستگی فولاد در نشست امروز حضور داشته و گزارشی از شرایط مدیریتی واحدهای صنعتی و معدنی و اندازه سودآوری و چالش های پیش روی آنها را ارائه کردند.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون صنایع و معادن نکات مهمی درباره ضرورت افزایش بهره وری، شفافیت، مبارزه با فساد و بهبود مدیریت مطرح کردند و هم اندیشی خوبی در این جلسه صورت گرفت.

عبدالملکی با بیان اینکه برای ساماندهی صندوق ها و افزایش بهره وری شرکت ها 11 سناریو را آنالیز کردیم، توضیح داد: اکنون در حال تکمیل آن هستیم و مقرر است در جلسه دیگر این موضوعات با حضور اعضای کمیسیون مورد آنالیز بیشتر قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "سناریوهای وزیر کار برای ساماندهی صندوق ها کدام است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سناریوهای وزیر کار برای ساماندهی صندوق ها کدام است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید