غیرحضوری شدن مدارس و دانشگاه های تهران برای هفتمین روز ، توقف فروش روزانه طرح ترافیک

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از فعالیت غیرحضوری مدارس و دانشگاه های استان تهران در همه مقاطع برای فردا چهارشنبه 30 آذر به علت ادامه آلودگی هوا اطلاع داد.

غیرحضوری شدن مدارس و دانشگاه های تهران برای هفتمین روز ، توقف فروش روزانه طرح ترافیک

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، عابد ملکی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران اعلام نمود: مدارس و دانشگاه های استان تهران به جز شهرستان های فیروزکوه، دماوند و پردیس در کلیه مقاطع برای فردا چهارشنبه 30 آذر غیرحضوری فعال خواهند بود.

ملکی در تشریح مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، گفت: با توجه به تشدید آلودگی و استمرار پایداری هوا در تهران کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران امروز سه شنبه تشکیل جلسه داد که مقرر شد فردا چهارشنبه 30 آذر کلیه مقاطع تحصیلی مدارس استان تهران به جز شهرستان های فیروزکوه، دماوند و پردیس غیرحضوری فعالیت نمایند و دانشگاه ها نیز در تمامی استان تهران به جز شهرستان های فیروزکوه، دماوند و پردیس کلاس هایشان غیرحضوری برگزار می گردد.

وی با اشاره به اینکه کودکستان ها نیز به جز شهرستان های فیروزکوه، دماوند و پردیس فردا تعطیل هستند، اضافه کرد: فروش طرح ترافیک به صورت روزانه برای فردا چهارشنبه از سوی شهرداری تهران متوقف و فروش آن ممنوع است. فعالیت کارخانجات فراوری بتن، آسفالت و شن و ماسه برای فردا ممنوع است.

وی تاکید نمود: شهروندان از ترددهای غیر ضرور خودداری نموده و در صورت لزوم از ماسک مناسب N95 استفاده نمایند. بعلاوه روسای ادارات با مرخصی مادران دارای فرزند دانش آموز موافقت نمایند.

لازم به ذکر است مدارس و دانشگاه های کشور از روز 23 آذر به علت تشدید آلودگی هوا فعالیت غیرحضوری دارند و کودکستان ها نیز در این چند روز تعطیل بوده اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "غیرحضوری شدن مدارس و دانشگاه های تهران برای هفتمین روز ، توقف فروش روزانه طرح ترافیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غیرحضوری شدن مدارس و دانشگاه های تهران برای هفتمین روز ، توقف فروش روزانه طرح ترافیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید