قرضی که به قتل ختم شد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، تهران (پانا) - مردی که با چاقو کشیدن قصد داشت از پس دادن پولی که قرض گرفته بود، سرباز بزند با چاقوی خودش به قتل رسید.

قرضی که به قتل ختم شد

به گزارش میزان، میثم 28 ساله که در محله پیروزی سوپر مارکت کوچکی دارد، هیچوقت تصور نمی کرد قرض دادن به یکی از دوستانش، سرنوشتش را برای همیشه تغییر دهد. این متهم که تیرماه سال جاری، یکی از دوستانش را با ضرب چاقو به قتل رسانده و فراری بود، ماه گذشته توسط پلیس آگاهی دستگیر شد.

میثم گفت: اصلا نمی دانستم قتل چیست و قاتل کیست، اما حالا به جرم قتل دستگیر شده ام و حالا حالا ها باید آب خنک بخورم. وی در تشریح روز حادثه اضافه کرد: اسفندماه سال گذشته بود که هادی به سراغم آمد و گفت شغلش را از دست داده و دم عیدی هیچ پولی برای خانواده اش ندارد، من هم دلم سوخت و به او دو میلیون تومان قرض دادم. این متهم ادامه داد: قرار بود این پول را یک ماهه برگرداند، اما با گذشت سه ماه هنوز هیچ خبری از پولم نبود. بار ها سراغش را گرفته بودم، اما هر بار با عذرخواهی فرصت بیشتری می خواست. میثم گفت: تیرماه بود که من در مغازه مشغول کارم بودم که از کوچه گذشت.

بیرون مغازه رفتم و به اسم صدایش کردم. برگشت به سمتم، اما حالش خوب نبود و به نظر می آمد مست کرده است. وی اضافه کرد: از او خواستم پولم راپس بدهد، چون خودم نیاز داشتم و از فرصت دادن به او خسته شده بودم. من خیلی محبت آمیز گفتم هادی پس کی پولم را می دهی؟ اما او عصبانی شد و شروع کرد به داد و بیداد کردن و فحش دادن.این متهم به قتل ادامه داد: دیگر مطمئن شده بودم که مست است، اما درگیری بالا گرفت و مردم دورمان جمع شدند. میثم گفت: پس از چند دقیقه دعوا خوابید و هادی راهش را گرفت و رفت بدون اینکه باز هم خبری از پول من باشد.وی اضافه کرد: نمی دانم چقدر گذشت، اما هادی دوباره برگشت و جلو مغازه عربده کشید. فحش می داد و اصلا متوجه نبود که من به او لطف کرده ام و باید طلبم را بدهد.این متهم اظهار کرد: دوباره دعوا بالا گرفت، اما این بار هادی برایم چاقو کشید و جری تر شد.میثم ادامه داد: چون مست بود، زور زیادی نداشت.

می خواست به من چاقو بزند، اما من چاقو را گرفتم و به سمت کتفش بردم و ناخواسته هادی را چاقو زدم.وی با بیان اینکه من اصلا قصد دعوا نداشتم چه برسد به آدم کشتن، اما این رخ داد، گفت: چاقو به کتفش خورد، اما چون مست بود، طاقت نیاورد و من ناخواسته جانش را گرفته بودم.این متهم اظهار کرد: نمی دانم چیشد، اما ترسیده بودم، برای همین فرار کردم، اما پس از دوماه توسط پلیس آگاهی دستگیر شدم. میثم در انتها گفت: نمی دانم عاقبتم چه می شود، اما من قصد دعوا و درگیری و قتل نداشتم و خیلی پشیمانم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "قرضی که به قتل ختم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرضی که به قتل ختم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید