لباس های مجلسی که خانم های چاق را لاغر می کند

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، خانم های چاق می توانند با چند تکنیک و مهارت در لباس پوشیدن خودشان را لاغرتر بنظر برسانند.

لباس های مجلسی که خانم های چاق را لاغر می کند

لاغری با لباس یکی از ترفندهایی است که شما را از شر چاقی نجات می دهد. لاغرشدن و کاهش وزن با رعایت نمودن رژیم غذایی صحیح و ورزش کردن امکان پذیر است؛ اما این روند کاهش وزن زمان بر است و نمی توان در یک چشم به هم زدن به اندام ایده آل رسید؛ اما اگر وقت کافی ندارید و می خواهید در جشن یا مراسمی شرکت نمایید می توانید با ترفندهای ساده و بی دردسری چاقی و اضافه وزنتان پنهان کنید به صورتی که بیشتر دوستانتان فکر کنند شما لاغرتر شده اید و راز لاغری تان را از شما بپرسند. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

لاغری با لباس

برای لاغری با لباس باید چند ترفند را رعایت کنید.

کفش پاشنه بلند بپوشید

برای لاغرتر به نظررسیدن بهتر است سراغ کفش های پاشنه بلند که 6 سانتی متر ارتفاع دارد بروید. بهترین انتخاب کفش برای کسانی که دارای پای چاقی هستند کفش هایی با بندهای پهن است؛ زیرا این نوع کفش ها می توانند چاقی پای شما را پنهان کنند.

لباس یقه هفت بپوشید

لباس های یقه هفت گردن را کشیده تر نشان می دهند و با ایجاد خطای دید تصویر ظریف تری از اندام بالاتنه شما ارائه می دهد. پس برای لاغرتر به نظر رسیدنتان این نوع لباس را که در دنیای مد نمناک گفته شد انتخاب نمایید.

لباس هایی با فرم ساعت شنی بپوشید

اگر می خواهید اندامتان زیبا تر و لاغرتر نشان داده شود بهتر است دنبال لباس هایی باشید که درست شبیه ساعت شنی هستند و در قسمت کمرتنگ می شوند. این مدل لباس ها کمرتان را باریک تر از سایر اندامتان نشان می دهد و به همین دلیل لاغرتر به نظر می رسید.

اگر لباس شما مدل ساعت شنی ندارد برای اینکه مدل ساعت شنی در لباستان تداعی کنید یک کمربند ظریف به لباستان ببندید. با پوشیدن این مدل لباس دوستانتان فکر می کنند که وزنتان کاهش یافته است.

لباس های یک رنگ بپوشید

برای لاغرتر به نظرآمدن لباس های یک رنگ انتخاب نمایید. پوشیدن یک لباس یک دست شما را بلندتر و کشیده تر و در نتیجه لاغرتر نشان خواهد داد؛ اما انتخاب لباس های شلوغ با تنوع رنگی زیاد بلندی قدتان را پنهان می کند و شما چاق تر به نظر می آیید.

پیراهن بپوشید

برای خانم های چاق پوشیدن لباس های یکسره مثل پیراهن که تک رنگ باشند یا برش عمودی داشته باشند بسیار بهتر از پوشیدن کت ودامن و حتی کت وشلوار است؛ زیرا این لباس ها آنها را به دلیل پنهان کردن شکم و اندام های چاق لاغرتر نشان می دهد.

انتخاب اکسسوری های مناسب

شما برای اینکه وزنتان کمتر به نظر برسد علاوه بر اینکه باید در انتخاب لباس هایتان دقت کنید باید در انتخاب اکسسوری ها از زیورآلات گرفته تا شال و روسری هم درست عمل کنید.

در انتخاب گردنبند و گوشواره، مدل های بلند و بسیار ظریف را انتخاب کنید و از دستمال گردن های بلند و ظریف استفاده نمایید و آن را مانند شال گردن بدون پیچاندن دور گردنتان از 2 طرف رها کنید. دسته های بلند شال با ایجاد خطای دید بالاتنه شما را بلندتر و لاغرتر نشان خواهد داد.

پیشنهاد مطالعه: همچنین می توانید مطلب برای هر مشکل پوستی شما یک راه حل داریم! + ویدیو را بخوانید.منبع: پیام دلتا

به "لباس های مجلسی که خانم های چاق را لاغر می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لباس های مجلسی که خانم های چاق را لاغر می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید