لغو محدودیت تردد از آزادراه تهران - شمال

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به استثنای جاده های مسدود و ممنوع، مابقی جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

لغو محدودیت تردد از آزادراه تهران - شمال

به گزارش ایرنا، در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار 284 تردد شمار فعال در جاده های برون شهری، نسبت به روز قبل 10 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین12.2 درصد و اوج تردد بین ساعت 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 3 تا 4 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعت مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین شرایط جاده های شمالی نیز ازتردد روان در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر می دهد.

تردد شبانه از آزادراه تهران - شمال (قطعه یک)، واقع دراستان تهران نیز که از تاریخ 20 فروردین به دلیل اجرای عملیات تکمیل تجهیزات جانبی مسدود بود، تا اطلاع ثانوی باز است.

محور قزوین - همدان (کیلومتر 110) مسدود بوده و تردد از جهت جایگزین لاین روبرو به صورت دو طرفه انجام می شود.

همچنین آزادراه چالوس - مرزن آباد و بالعکس از ساعت 19الی تا 7 روز بعد مسدود بوده و تردد از جهت جایگزین جاده قدیم چالوس - مرزن آباد انجام می شود.

منبع: فرارو

به "لغو محدودیت تردد از آزادراه تهران - شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو محدودیت تردد از آزادراه تهران - شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید