مردان مراقب باشند؛ زنان از شنیدن این جملات متنفرند!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، زنان از برخی جملات و حرف ها به شدت متنفر هستند که به زبان آوردن آن ها باعث بیشتر شدن شدت عصبانیت زنان میشود.

مردان مراقب باشند؛ زنان از شنیدن این جملات متنفرند!

لیستی از آزاردهنده ترین جملات که بهتر است هرگز به زنان مورد علاقه خود نگویید. گاهی اوقات مردان اهمیت زیادی به کلمات نمی دهند، در حالی که یک عبارت بد می تواند روحیه زن را برای کل روز خراب کند.

فرقی نمیکنه: بیشتر مردان در جواب اینکه، برای شام چه غذایی میخورید؟ میگویند: فرقی ندارد. این پاسخ زنان را گیج میکند و آن ها این جمله را اصلا دوست ندارند.

من بهت گفتم!: بله، شما هشدار داده بودید که اگر او این کار را انجام دهد، این اتفاق می افتد. اما نیازی به 100 بار تکرار کردن نیست. او قبلاً فهمیده است که اشتباه نموده است و نیازی به یادآوری مجدد این موضوع به او نیست. سرزنش نموده همه انسان ها را اذیت میکند.

شما زنان….: بعدش مهم نیست چه میگویید، تنها فکری که در سر زن وجود دارد این خواهد بود: من را با کسی مقایسه نکن. ما مثل هم نیستیم. و او بلافاصله علاقه اش را به ادامه این تبادل نظر از دست میدهد و سعی میکند دیگر با شما صحبت نکند.

حالا ببینم چی میشه: زنان میدانند که مردان پس از اولین سؤال تصمیمی نخواهند گرفت و باید سؤال را حداقل دو بار تکرار نمایند. اما وقتی برای دهمین بار از شما می خواهد در خصوص یک چیز تصمیم بگیرید و شما می گویید حالا ببینم چی میشه، به احتمال زیاد خودشان تصمیم میگیرند.

حالت خوش نیست؟: اگر در دوره ای هستند، حالشان بد است و عصبانی هستند، به این معنا نیست که شما هرچیزی را به آن بیماری ربط بدهید. پس هرگز این جمله را نگویید. در غیر این صورت عصبانی تر میشوند.

چه عجب تونستی ماشینو پارک کنی!: البته تماشا یک خانم با رانندگی خوب، مثل تماشا یک اسب شاخدار است. اما زنان در بیشتر موارد نسبت به مردان با احتیاط تر رانندگی می نمایند.

بخر، اگه دوست داری…: زن ها برای خرید لباسی که دوست دارد، نیازی به اجازه شما ندارد. اگر از شما می پرسند یعنی میخواهند مطابق میل شما و علاقه شما آن چیز را بخرند.

می خواهی همه این ها را بخوری؟ یا خیلی زیاد غذا میخوری: زن شما طبق تعریف شما، لاغر و برازنده است. بنابراین، کوچکترین اشاره به این که زیاد غذا میخورد باعث تحریک احساس خشم او می گردد و خلق و خوی و عزت نفس او را خراب می نماید. بله، او همه آن غذا را می خورد، پس بهتر است از استفاده از این عبارات آزاردهنده خودداری کنید.

تو دقیقا مثل مادرت هستی: تحت هیچ شرایطی درباره مادر و سایر بستگان او بحث نکنید. چه رابطه زن با مادرش خوب باشد و چه رابطه بدی با او داشته باشد، عبارت خوبی نیست. پس ارزشش را ندارد اگر رفتار اشتباهی میکند او را با مادرش مقایسه کنید.

آرام/آرام باش: چنین عبارتی آرامش او را بیشتر از او میگیرد و یکی از آزاردهنده ترین عبارات است. اگر دختری نگران چیزی است، برترین راه برای یاری به آرامش او، یاری به حل آن مشکل است.

شاید این مقاله به شما یاری کند زنان را کمی بهتر درک کنید و زندگی شما شادتر و لذت بخش گردد. زن و مرد فرقی نمیکند، با شریک زندگی خود با احترام رفتار کنید و بهتر است بیشتر به او بگویید که چقدر برای شما عزیز است و چرا دوستش دارید. شاد باشید!

منبع: رکنا

منبع: فرادید

به "مردان مراقب باشند؛ زنان از شنیدن این جملات متنفرند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردان مراقب باشند؛ زنان از شنیدن این جملات متنفرند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید