معاون شهردار منطقه16 با دوچرخه به کارهایش می رسد!

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، علی محمد کریم پور معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار منطقه16 عقیده دارد برای تحقق یک حرکت فرهنگی باید از خودمان آغاز کنیم. برای همین است که در بازدیدهای میدانی از محله ها فقط از دوچرخه استفاده می نماید و کارشناسان حوزه و نواحی را هم به این کار تشویق می نماید.

معاون شهردار منطقه16 با دوچرخه به کارهایش می رسد!

وبلاگ ساعت زنانه - مریم قاسمی : کریم پور هدف اصلی از اجرای این طرح را ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه در سفرهای کوتاه درون شهری و محله ای عنوان می نماید و عقیده دارد که استفاده از دوچرخه به عنوان یکی از راهکارهای کاهش آلودگی هوا و ترافیک تهران است که علاوه بر این باعث کاهش مصرف سوخت و انژی می گردد.

بازدیدهای میدانی معاون ترافیک منطقه16 با دوچرخه از محله ها مورد توجه ساکنان و حتی معتمدان محلی قرار گرفته، به گونه ای که آنها نیز با دوچرخه همراهی شان می نمایند و از این کار لذت می برند. کریم پور، معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار منطقه16 تاکید می نماید که به منظور فرهنگ سازی تغییر عادت ترافیکی در شهر تهران و استفاه شهروندان از دوچرخه، باید هریک از ما حداقل در بازدیدهای میدانی خود از این وسیله نقلیه سبک و مقرون به صرفه استفاده کنیم.

بازدید کریم پور این هفته با همراهی منوچهر جواهری شهردار ناحیه3 شهرداری منطقه16، حیدری، رئیس اداره نظارت و اجرای معاونت ترافیک، بیرانوند، معاون ناحیه 3 و مدیران معاونت ترافیک و ناحیه3 انجام شد. در جریان این بازدید از محله های ناحیه3 تدابیر و راهکارهای لازم جهت احیاء و اتصال مسیر دوچرخه و اجرای کانال عابر پیاده در تقاطع 21 متری بعثت و ابریشم، اصلاح هندسی تقاطع بادلو و صالحی، میدان عشورا و اصلاح قوس راستگرد تقاطع عباسی و کنارگذر زیرگذر ضربعلی زاده، چشمک زن کردن چراغ راهنمای جمشید سید و... ارائه شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "معاون شهردار منطقه16 با دوچرخه به کارهایش می رسد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون شهردار منطقه16 با دوچرخه به کارهایش می رسد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید