معتادین متجاهر در آذربایجان غربی غربالگری شوند

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، خبرنگاران/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی گفت: به منظور پیشگیری از ابتلای معتادین متجاهر به بیماری کرونا بسترهای ساماندهی آنان اعم از محل نگهداری و قرنطینه تعیین شده و به زودی اجرایی می شود.

معتادین متجاهر در آذربایجان غربی غربالگری شوند

محمدمهدی شهریاری امروز شنبه 13 اردیبهشت در نخستین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که در استانداری برگزارشد با اشاره به اینکه تا به امروز موردی از ابتلای افراد معتاد به کرونا گزارش نشده است اضافه نمود: به جهت حساسیت مسئله به ویژه در معتادین متجاهر مقرر شد که بهزیستی به همراه دیگر دستگاه های مسئول از جمله نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی نسبت به فراهم سازی مکان نگهداری و قرنطینه طبق پروتکل های بهداشتی و نیز جمع آوری آنان طی روزهای آینده اقدام کند.

وی با تاکید بر نقش فرهنگسازی در پیشگیری از اعتیاد اضافه نمود: بر اساس مصوبه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، نمایشگاه دائمی آگاهسازی از خطرات مصرف مواد مخدر برای دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در ارومیه راه اندازی می شود.

به گزارس وبلاگ ساعت زنانه، شهریاری در ادامه بر تسریع در تکمیل و افتتاح مرکز حرفه آموزی اجباری معتادین زارعان خوی، خانه تشکل های مردم نهاد پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر و اجرای کامل و اثربخش طرح یاریگران زندگی در مدارس تاکید کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "معتادین متجاهر در آذربایجان غربی غربالگری شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معتادین متجاهر در آذربایجان غربی غربالگری شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید