نکونام: باید از سری A الگوبرداری و بازی ها را لغو کنیم، بازیکنان, مربیان و مسئولان یک تیم آدم آهنی نیستند

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سرمربی تیم فولاد می گوید بهتر است که بازی های لیگ برتر مانند بازی های سری A ایتالیا لغو و به زمان دیگری موکول گردد.

نکونام: باید از سری A الگوبرداری و بازی ها را لغو کنیم، بازیکنان, مربیان و مسئولان یک تیم آدم آهنی نیستند

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره تمرینات و شرایط این تیم گفت: جا دارد در ابتدا مصیبت وارده را به آقای حمید رجبی، مربی فولاد تسلیت بگویم و از خداوند برای عموی بزرگوار ایشان طلب آمرزش داریم و برای آقای رجبی و دیگر بازماندگان از پیشگاه الهی صبر مسئلت داریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره انجام ملاقاتهای لیگ برتر بدون حضور تماشاگران گفت: خیلی خوب است مسئولان به فکر سلامتی طرفداران هستند و به نظرم این یک تصمیم خوب بوده، اما سؤال این است که جان بازیکنان و دیگر اعضای تیم مهم نیست؟ هر تیم برای یک ملاقات خارج از خانه باید با هواپیما مسافرت کند، در هتل مستقر گردد و مدام با دیگر اعضای جامعه در تماس باشد. این به هیچ وجه خوب نیست.

نکونام اضافه نمود: من از مسئولان سؤالاتی دارم, مگر داخل هواپیما آلودگى نیست؟! مگر داخل مکان های عمومى آلودگى نیست؟! مگر مربیان, مدیریت و کادر تیم جزو مردم نیستند؟ مگر ما احتیاج به پیشگیرى نداریم؟! حتماً باید چند نفر مبتلا شوند تا به فکر باشیم؟! ما ورزش می کنیم که مردم شاد باشند و نشاط در جامعه به وجود بیاید. ما هم از مردم هستیم. بازیکنان نیز هم خانواده دارند و هم دوست و هم فامیل. این خوب نیست که آنها هم در خطر ابتلا به بیماری باشند. وقتى شهر را قرنطینه می نمایند، یعنى تمام مردم در معرض بیمارى هستند. آقایان لطفاً به فکر باشید و فکر نکنید بازیکنان و مربیان و مسئولان یک تیم آدم آهنی هستند!

نکونام در انتها گفت: فکر می کنم بهتر باشد که بازی ها کاملاً لغو گردد، اکنون شنیدم که بازی های سری A نیز لغو شده است، خوب است که از کارهاى خوب همواره الگوبرداری کنیم. از روز شنبه کل بازی های لیگ چین هم لغو شده است. می دانیم فرصت برای اتمام لیگ کم است، اما سلامتی همه مردم، بازیکنان و تماشاگران خیلی اهمیت دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نکونام: باید از سری A الگوبرداری و بازی ها را لغو کنیم، بازیکنان, مربیان و مسئولان یک تیم آدم آهنی نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: باید از سری A الگوبرداری و بازی ها را لغو کنیم، بازیکنان, مربیان و مسئولان یک تیم آدم آهنی نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید