وزیر دفاع افغانستان نماینده کابل در نشست ناتو

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، خبرنگاران: دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری افغانستان با انتشار اطلاعیه ای حضور بسم الله محمدی وزیر دفاع این کشور را به عنوان نماینده این کشور برای شرکت در اجلاس سران ناتو در شهر ولز انگلیس را تایید کرد.

وزیر دفاع افغانستان نماینده کابل در نشست ناتو

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ساعت زنانه، دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری افغانستان با انتشار اطلاعیه ای حضور بسم الله محمدی وزیر دفاع این کشور را به عنوان نماینده این کشور برای شرکت در اجلاس سران ناتو در شهر ولز انگلیس را تایید کرد.

روز گذشته گزارش های تایید نشده مبنی بر این که وزیر دفاع افغانستان به نمایندگی از دولت افغانستان در نشست سران سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) از سوی دولت این کشور حاضر می شود منتشر شد که امروز این گزارش ها از سوی دفتر ریاست جمهوری افغانستان تایید شده است.

در اطلاعیه دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان آمده است: روز گذشته در نشست شورای امنیت ملی افغانستان که به رهبری حامد کرزی رئیس جمهوری این کشور برگزار گردید، در خصوص حضور نماینده دولت افغانستان در نشست سران ناتو گفت وگو انجام شده و افرادی برای حضور در این نشست پیشنهاد شد.

اطلاعیه می افزاید: شورای امنیت ملی افغانستان در نهایت تصمیم گرفت که تا زمان برگزاری نشست سران ناتو در 13 شهریورماه امسال، بسم الله محمدی به عنوان نماینده دولت افغانستان در این نشست حضور یابد.

پ

منبع: تسنیم

به "وزیر دفاع افغانستان نماینده کابل در نشست ناتو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر دفاع افغانستان نماینده کابل در نشست ناتو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید