گلادیاتور 2؛ تمام روش های ممکن برای بازگشت مکسیموس به زندگی

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، برنامه های گلادیاتور 2، به اسم دنباله فیلم پرفروش گلادیاتور در سال 2000، با مضمون بازگرداندن شخصیت مکسیموس به زندگی، سال هاست که در دست ساخت است.

گلادیاتور 2؛ تمام روش های ممکن برای بازگشت مکسیموس به زندگی

فیلم اصلی به کارگردانی ریدلی اسکات، 465 میلیون دلار فروش جهانی داشت و 12 نامزدی اسکار به دست آورد و کرو برای بازی در نقش مکسیموس دکیموس مریدیوس، برنده برترین اسکار برترین بازیگر نقش اول مرد شد. شخصیت کرو پس از کشتن امپراطور کومودوس (خواکین فینیکس)، بر اثر اصابت ضربه چاقو جان باخت و در آخرین لحظات فیلم، مکسیموس در زندگی پس از مرگ با همسر و فرزند کشته شده اش دیده می گردد. گرچه خاتمه گلادیاتور امید ساخت یک مجموعه فیلم را از بین برد اما هنوز برنامه هایی در جریان است.

با توجه به اینکه کرو نیروی محرکه موفقیت گلادیاتور بود، قابل درک است که اسکات دوست دارد این بازیگر بخشی از دنباله باشد. این کارگردان در مصاحبه ای در سال 2017 گفت که راهی برای بازگرداندن مکسیموس به فیلم وجود دارد و گفت: اینکه این اتفاق بیافتد یا خیر، من هم نمی دانم. گلادیاتور برای سال 2000 بود، بنابراین راسل کمی تغییر نموده است. او در حال حاضر مشغول کار است اما من سعی می کنم او را به فیلم برگردانم. در سال 2018 ددلاین گزارش داد که برنامه های گلادیاتور 2 با کارگردانی اسکات و نویسندگی پیتر کریگ رو به جلو حرکت می نماید. داستان قرار است 25 سال پس از وقایع اصلی رخ دهد و حول لوسیوس، پسر خواهر کومودوس و لوسیلا متمرکز است که مکسیموس او را از مرگ حتمی به دست عموی دیوانه اش نجات داد.

طبق مقاله ای که در سال 2018 در مجله ونیتی فیر منتشر شد، ایده پردازی درباره چگونگی احیای شخصیت مکسیموس از سال 2009 در حال پیگیری است، هنگامی که کرو از خواننده راک استرالیایی، نیک کیو درخواست کرد یک دنباله درباره زندگی پس از مرگ شخصیت کرو بنویسد. فیلم نامه نهایی کیو مکسیموس را از طریق خدایان برای مأموریت کشتن مسیح به زمین بازمی گرداند ولی این طرح نتوانست کرو یا اسکات را قانع کند. اسکات این قضیه را در مصاحبه ای با ای موویز بیان نموده بود. اسکات گفت که برنامه کیو برای گلادیاتور 2 شامل استفاده از بدن یک جنگجوی در حال مرگ به اسم یک درگاه و پورتال بود. در حالی که در فیلم نامه کیو، مکسیموس دنیای مسیحیان را پاکسازی می کرد اما داگ ویک، تهیه کننده گلادیاتور طرحی را اعلام کرد که در آن مکسیموس به روشی مانند مسیح، زنده می شد.

در سال 2020، کرو در مصاحبه ای با اسکرین رنت گفت: آخرین باری که من با داگ صحبت کردم، او گفت که ایده خوبی دارد که در آن مکسیموس از استادیوم منتقل می گردد و آن ها سنگ عظیم غار را کنار می زنند و او را درون غار قرار می دهند و سپس سنگ بسته می گردد و او با روغن مسح می گردد. سنگ باز می گردد و او بیرون می آید. من به او گفتم که فکر نمی کنم که بتوانیم این داستان را اجرایی کنیم.

ویک داستان خاصی را به اشتراک گذاشته بود که برای حفظ کرو در فیلم دوم، کمی غیرواقعی به نظر می رسید. در سال 2020، ویک در گفت وگو با یک سایت اعلام کرد که در خاتمه هفته افتتاحیه اکران گلادیاتور، مدیر برنامه کرو با وی تماس گرفت و گفت که می توان مرگ مکسیموس را جعلی نشان داد و او را با برانکارد به بیرون از زمین منتقل کرد و بعد تعیین گردد که او به یاری یاران وفادار خود زنده مانده است.

در ماه مه سال 2020، وقتی از نیلسن درباره گلادیاتور 2 سؤال پرسیده شد، این بازیگر گفت: ما هم از تهیه کنندگان درباره این موضوع چیزهایی شنیده ایم. من فکر می کنم همه چیز به برنامه فشرده ریدلی اسکات و اولویت اکران فیلم های او و بعلاوه کرونا بستگی دارد که بدانیم آیا می توانیم به سرکار برگردیم یا نه.

راسل کرو، بازیگر پرکار، هم دیگر وقتی صحبت از گلادیاتور 2 می گردد، زیاد صحبت نمی نماید و می گوید که گفتگوها درباره این دنباله از آخرین روز تصویربرداری ادامه داشته است. این بازیگر به تازگی از فیلم برداری فیلم ترسناک پروژه جورج تاون و فیلم ثور: عشق و تندر بازگشته است. اسکات هم همچنان مشغول کار در پروژه های تلویزیونی و سینمایی بی شماری است، از جمله خانه گوچی با بازی لیدی گاگا، آدام درایور و جرد لتو.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ

به "گلادیاتور 2؛ تمام روش های ممکن برای بازگشت مکسیموس به زندگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلادیاتور 2؛ تمام روش های ممکن برای بازگشت مکسیموس به زندگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید