امتحانات دانشگاه های قزوین غیرحضوری برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: امتحانات دانشجویان دانشگاه های قزوین به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا به صورت غیرحضوری برگزار می گردد.

امتحانات دانشگاه های قزوین غیرحضوری برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه به نقل از ایرنا، منوچهر حبیبی شنبه 24 خرداد اضافه نمود: این تصمیم بر اساس آنالیز های کارشناسی از سوی دانشگاه علوم پزشکی قزوین و مصوبات ستاد مقابله با بیماری کرونا در استان اتخاذشده است.

وی اضافه نمود: با توجه به این که امتحانات حضوری دانشجویان به افزایش ترددهای درون شهری، برون شهری و تجمع دانشجو در سالن های مسقف منجر می گردد، خطر بالا رفتن شیوع بیماری کرونا افزایش یافته و سلامت دانشجویان و مراقبان را به خطر می اندازد.

حبیبی تاکید نمود: بر اساس ابلاغ ستاد مقابله با بیماری کرونای استان قزوین به مسئولان دانشگاه های استان، برگزاری امتحانات غیرحضوری تا تاریخ 29 خردادماه جاری ادامه دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین اظهار داشت: اعضای ستاد مقابله با بیماری کرونا در استان قزوین از هرگونه اقدامی که سلامت و جان شهروندان را در ایام بیماری کرونا به خطر بیندازد جلوگیری قانونی به عمل می آورد.

منبع: همشهری آنلاین

به "امتحانات دانشگاه های قزوین غیرحضوری برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتحانات دانشگاه های قزوین غیرحضوری برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید