برترین مجموعه فروش اقساطی خودرو کدام است؟

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، خرید اقساطی خودرو، منطقی ترین راه چاره برای ماشین دار شدن در شرایط فعلی مالی کشور ماست.

برترین مجموعه فروش اقساطی خودرو کدام است؟

نوسان قیمت بنزین و به تبع بالا رفتن کرایه تاکسی، وسایل حمل و نقل عمومی و هزینه آژانس های تلفنی و تاکسی های اینترنتی از یک سو و بالا رفتن هزینه های زندگی در مراکز شهرهای بزرگ سبب شده است تا قشر قابل توجهی از مردم کشور ما در پی طرح های فروش اقساطی خودرو باشند تا بتوانند با ماشین شخصی به محل کار و تحصیل بروند.

چه کسانی در پی خرید اقساطی خودرو هستند؟

امروزه خرید قسطی خودرو با توجه به مزایایی که دارد، متقاضیان بسیاری هم دارد.

گروهی برای ارتقای سطح معیشت خود، علاقمند هستند تا یک خودروی شخصی داشته باشند. گاهی شغل افراد ایجاب می نماید تا ماشین داشته باشند و تردد با وسایل حمل و نقل عمومی، چهره اجتماعی فرد را مخدوش کند. بالاخره عقل مردم به چشمشان است!

هدف گروهی دیگر برای خرید اقساطی خودرو، رسیدن راحت تر به محل کار یا تحصیل است. شرایط زندگی به حدی سخت شده است که اجاره خانه یا مغازه در مرکز شهرها را بسیار پرهزینه نموده است.

بنابراین افراد ناگزیرند تا کیلومترها دورتر از محل کار و تحصیلشان، اقامت نمایند. در این شرایط عبور و مرور بسیار سخت است و وجود یک ماشین شخصی کم هزینه، یک تصمیم مالی هوشمندانه محسوب می گردد.

بعضی افراد هم هستند که از توان مالی کافی برای خرید نقدی یک خودروی لوکس و مدرن برخوردارند، اما از آن جایی که خودرو استهلاک پذیر است، هوش مالی خود را به کار می اندازند و بخشی از سرمایه موجود را در دیگر فعالیت های مالی سرمایه گذاری می نمایند.

این افراد بیشتر تمایل دارند تا برای خرید باغ، زمین، مسکن و مغازه به شیوه قسطی روی بیاورند و همیشه در پی شرکت در طرح های فروش اقساطی خودرو برای تعویض ماشین فعلی و یا خرید خودرو هستند.

مزایای خرید اقساطی خودرو

خرید خودرو به شیوه قسطی مزایای متعددی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم:

قدرت انتخاب بیشتر

اگر قرار باشد شما به شیوه نقدی اقدام به خرید خودرو کنید، ناچارید تا به میزان گلیم تان پایتان را دراز کنید.

یعنی چاره ای ندارید جز اینکه موجودی جیب و حسابتان را ببینید و بر اساس آن تصمیم بگیرید.

بنابراین ممکن است با توجه به توان مالی شما، امکان خرید خودروهای محدودی وجود داشته باشد، اما با شرکت در طرح های فروش اقساطی خودرو، این فرثت را دارید که شعاع دایره گزینه هایتان را توسعه دهید و قدرت انتخاب خود را بالاتر ببرید.

خرید خودرویی مدرن و باکیفیت

همان طور که پیش تر نیز گفته شد، خرید نقدی، گزینه های محدودی پیش روی شما قرار می دهد. ممکن است با پولی که شما دارید بتوان یک خودرو با درجه کیفی C را تهیه کرد، درحالی که خرید اقساطی خودرو به شما این اجازه را می دهد که خودرویی با درجه کیفی A را خریداری نمایید.

کاهش هزینه های جانبی زندگی

خرید خودرو قسطی به طرق مختلف می تواند هزینه های جانبی زندگی را کاهش دهد. اولا شما وقتی ماشین شخصی داشته باشید، دغدغه چگونه رسیدن به سر کار را ندارید، در نتیجه مجبور نیستید برای اجاره خانه یا مغازه، هزینه های گزاف بپردازید و می توانید در نقاط مقرون به صرفه شهر، ساکن شوید.

ثانیا با خرید اقساطی خودرو شخصی، هزینه تاکسی و آژانس نخواهید داشت و از این نظر هم این معامله به سود شماست.

ثالثا، خرید اقساطی یک خودرو باکیفیت و مدرن تا مدت ها برای شما هزینه تعمیر و نگهداری نخواهد داشت و هزینه سوخت آن نیز از مبلغی که هر ماه از درآمدتان برای کرایه حمل و نقل صرف می کردید، کمتر خواهد بود.

رسیدن به انضباط مالی

پرداخت اقساط ماهانه سبب می گردد تا درآمدتان را طبق برنامه و حساب شده خرج کنید و هزینه های اضافی را کنار بگذارید. خرید اقساطی خودرو شما را به انضباط مالی می رساند.

سرمایه گذاری

خرید نقدی یک خودرو با درجه کیفی پایین، یک پسرفت قطعی است، اما خرید قسطی خودرویی لوکس و مدرن با کیفیت ساخت بالا، یک سرمایه گذاری هوشمندانه است. به طوری که هر زمان بخواهید می توانید آن را در بازار خودروهای دست دوم به فروش برسانید و مبلغی بیش از آنچه هزینه نموده اید را به دست آورید.

شرایط خرید اقساطی خودرو

همه مزایایی که برای خرید اقساطی خودرو نام برده شد، چنانچه طبق ضوابط و شرایطی انجام و از مراکز معتبر تهیه گردد، به صرفه خواهد بود. در ادامه به بعضی از این شرایط خواهیم پرداخت:

تحویل آنی و فوری خودرو

خرید خودرو قسطی باید با تحویل فوری همراه باشد. اگر پای میز مذاکره با شرکت فروش اقساطی خودرو نشستید که ادعا کرد شما بخش قابل توجهی از قیمت کلی خودرو را بپردازید و اقساط را به سرانجام برسانید تا خودرو را به شما تحویل دهد، زیر بار این معامله نروید؛ چراکه اعتماد باید دو طرفه باشد.

ثبت سند خودرو در قبال پیش پرداخت

شما برای خرید خودرو قسطی مبلغی را به عنوان پیش پرداخت ارائه می دهید و سپس به صورت ماهانه اقساط را می پردازید. در قبال وجوهی که پرداخت می کنید، باید رسید معتبر و قانونی داشته باشید تا هر زمان شرکت فروشنده، خلف وعده کرد، بتوانید حق خود را بگیرید. بعضی مجموعه های معتبر در بازار خودرو نظیر فرنام خودرو بعد از طی کردن مراحل اداری، سند خودرو را به نام خریدار ثبت می نمایند.

مشخص شرایط اقساط با توجه به توان مالی خریدار

اگر مجموعه فروش اقساطی خودرو، قوانینی سفت و سخت داشت که در همه حال به فکر سود خود بود و رفاه و رضایت شما را در نظر نگرفت، پیشنهاد می کنیم قید معامله با آن را بزنید.

مجموعه های معتبر و شناخته شده در بازار خودرو تمام کوشش خود را می نمایند تا باری از دوش مردم بردارند و بهترین شرایط را برای خرید اقساطی خودرو فراهم آورند.

بهترین مجموعه فروش اقساطی خودرو کدام است؟

فرنام خودرو که سال هاست اقدام به ارائه طرح های فروش قسطی خودروهای ایرانی و وارداتی به منظور رفاه حال مردم کشورمان می نماید، اینک به چنان اعتبار و سابقه ای دست یافته است که یکی از بهترین مجموعه های فروش اقساطی خودرو بدون ثبت حتی یک مورد نارضایتی مشتریان، تبدیل شده است.

ارائه مشاوره رایگان برای خرید خودرو، عرضه بهترین خودروهای ایرانی و وارداتی، تحویل فوری خودرو، ثبت سند به نام خریدار، مشخص و تنظیم اقساط با شرایط منعطف و عمل به تعهدات را باید از جمله مزایایی برشمرد که در معامله با فرنام خودرو از آن بهره مند خواهید شد.

چنانچه قصد خرید قسطی خودرو دارید برای اطلاع از قیمت روز خودروهای داخلی و خارجی و نیز مطلع شدن از جزییات طرح های فروش اقساطی خودرو، همه روزه می توانید در ساعات کاری با مراکز فروش فرنام خودرو و کارشناسان این مرکز تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان این متخصصان خودرو بهره مند شوید.

سایت فرنام خودرو: https://farnamkhodro.com/

اینستاگرام فرنام خودرو: farnamkhodro

منبع: تجارت نیوز

به "برترین مجموعه فروش اقساطی خودرو کدام است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین مجموعه فروش اقساطی خودرو کدام است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید