تلویزیون هایNeo QLED 2023 سامسونگ گواهی کاهش کربن را دریافت کرد

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سامسونگ الکترونیکس به تازگی اظهار داشت که 6 مدل از تلویزیون های Neo QLED سری 2023 این شرکت، گواهینامه کاهش کربن را از موسسه کربن تراست (Carbon Trust) دریافت نموده است.

تلویزیون هایNeo QLED 2023 سامسونگ گواهی کاهش کربن را دریافت کرد

این برچسب زمانی به یک محصول اعطا می گردد که ثابت گردد ردپای کربن آن، سال به سال کاهش یافته است. کسب این برچسب، تاییدی بر کوشش های سامسونگ برای افزایش پایداری در چرخه عمر محصول است.

سئوک وو یونگ، معاون بخش نمایشگرهای بصری سامسونگ گفت: اینکه یک سازمان معتبر، ماموریت ساخت محصولات پایدار سامسونگ را به رسمیت شناخته است، باعث خوشحالی است. در عین حال ما همچنان متعهد به ساخت محصولاتی پیشرو و سازگار با آینده سیاره خود هستیم. به عنوان بزرگترین فراوری کننده تلویزیون در دنیا، ما مسئولیت خود را برای رهبری این حوزه می شناسیم و همچنان به استفاده از فناوری برای ایجاد تغییرات مثبت ادامه خواهیم داد.

کربن تراست، یک موسسه مشاوره دنیای درباره تغییرات اقلیمی است که به وسیله دولت بریتانیا با ماموریت پاسخ به تغییرات اقلیمی و کاهش گازهای گلخانه ای، تاسیس شده است. این سازمان طبق استانداردهای دنیای، اندازه گاز های گلخانه ای فراوری شده در کل چرخه عمر محصول (از فراوری تا پسماند) را آنالیز می نماید.

سری های Neo QLED 2023 این گواهینامه را به خاطر کوشش های سامسونگ در جهت کاهش وزن محصولات و کمتر شدن اندازه مصرف انرژی آن ها (در مرحله استفاده از محصول) نسبت به سری های قبلی خود، دریافت نموده است. تلویزیون های دریافت کننده این گواهینامه زیست محیطی، شامل سه مدل از تلویزیون های سری Neo QLED 8K و سه مدل از تلویزیون های سری Neo QLED 4K سامسونگ می گردد. از آنجایی که سامسونگ میخواهد دامنه این کوشش ها را توسعه دهد، انتظار می رود سال جاری هم برای بیش از 20 مدل از سری تلویزیون های QLED، Crystal UHD، OLED و بعلاوه مانیتورها و ساینیج های خود، برچسب رد پای کربن را دریافت کند.

در سال 2021، Neo QLED اولین صفحه نمایشی بود که این گواهینامه را بین تلویزیون های 4K و وضوح بالاتر دریافت کرد. در سال بعد، 16 سری از محصولات 2022 سامسونگ، شامل 11 سری از تلویزیون های QLED، Crystal UHD و Lifestyle و بعلاوه پنج مانیتور و محصولات ساینیج نیز این گواهینامه را دریافت کردند.

بخش نمایشگرهای بصری سامسونگ، به عنوان شرکتی که توانسته برای هفده سال متوالی رهبری دنیای صنعت تلویزیون را حفظ کند، به معرفی محصولاتی نوآورانه و سازگار با محیط زیست ادامه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تلویزیون های 2023 سامسونگ، لطفا به www.samsung.com مراجعه کنید.

منبع: فوت و فن

به "تلویزیون هایNeo QLED 2023 سامسونگ گواهی کاهش کربن را دریافت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلویزیون هایNeo QLED 2023 سامسونگ گواهی کاهش کربن را دریافت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید