ظرفیت بالای سرمایه گذاری در استان قم

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، خبرنگاران/قم مدیرکل نو امور اقتصاد و دارایی استان قم از ظرفیت بالای سرمایه گذاری در استان قم خبرداد.

ظرفیت بالای سرمایه گذاری در استان قم

مهدی فراهانی در آیین تودیع و معارفه مدیرکل تازه امور اقتصاد و دارایی قم که امروز در سالن جلسات این اداره کل برگزار گشت، بر مولد سازی و فروش اموال مازاد و تک برگی کردن اسناد، بیان نمود: مستندسازی اموال و ظرفیت تبصره 18 برای جذب حداکثری تسهیلات بانکی بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار اولیه در نظر گرفته شده، از اولویت های این اداره کل طی سالجاری خواهد بود.

مهدی فراهانی با اشاره به اشباع سرمایه گذاری در استانهای تهران و البرز، گفت: این استان هم اکنون فرصت و ظرفیت بالایی برای سرمایه گذاری به خصوص سرمایه گذاری خارجی دارد که لازمه آن شناساسی فرصت های سرمایه گذاری و معرفی جاذبه های آن به سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.

فراهانی با تاکید بر اهمیت برطرف موانع سرمایه گذاری در استان قم ابراز داشت: خزانه داری الکترونیک به عنوان یکی از پروژه های کلان طی سالجاری ادامه خواهد یافت و در برای افزایش اعتبارات و زیرساخت های سرمایه گذاری با هدف افزایش درآمدهای استان برنامه ریزی شده است.

وی یادآور شد: طی سال گذشته اعتبارات تخصیصی به استان قم بصورت کامل جذب و در بین دستگاه های اجرایی توزیع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ظرفیت بالای سرمایه گذاری در استان قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت بالای سرمایه گذاری در استان قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید