کارگردان هایی که مجوز ساخت فیلم گرفتند ، مهران مدیری، محمود دینی و ...

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، سازمان سینمایی به طور رسمی اظهار داشت که اخیرا به شش فیلمساز پروانه ساخت فیلم سینمایی داده است.

کارگردان هایی که مجوز ساخت فیلم گرفتند ، مهران مدیری، محمود دینی و ...

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه در حالی که بعضی کارگردان های تازه مجوز گرفته این روزها مشغول فیلمبرداری هستند، سازمان سینمایی خبر صدور مجوز ساخت آن ها را بیان کرد.

براساس خبر روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، فیلم نامه های ساعت 6 صبح به تهیه کنندگی علی اوجی، کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی عباس رافعی و علی اوجی از جمله آثاری است که پروانه گرفته و مدتی است فیلمبرداری آن در تهران شروع شده است.

سینما مولن روژ به تهیه کنندگی کیوان علی محمدی، کارگردانی و نویسندگی کیوان علی محمدی و علی اکبر حیدری، ساعت عاشقی به تهیه کنندکی و کارگردانی داود محمدی شلمانی و نویسندگی پیمان شمس، پول و پارتی به تهیه کنندکی و کارگردانی سعید سهیلی و نویسندگی حسام سامری زاده مقدم، لیث به تهیه کنندگی محمدرضا شرف الدین و کارگردانی و نویسندگی محمود دینی و آن دو به تهیه کنندگی علیرضا سبط احمدی، کارگردانی مرتضی رحیمی یتیم و نویسندگی سیدمهدی سجادپور از دیگر فیلمنامه هایی هستند که موافقت شورای پروانه ساخت سازمان سینمایی را گرفته اند.

آخرین فیلم سعید سهیلی گشت ارشاد 3 در سال 1399 بود. بعلاوه کیوان علی محمدی و علی اکبر حیدری در سال های 1397 و 1400 فیلم های سینما شهر قصه و 2888 را ساختند که هنوز به اکران نرسیده اند.

جزئیات آلبوم نو مهران مدیری | فعلا منتشر نمی کنیم

منبع: همشهری آنلاین

به "کارگردان هایی که مجوز ساخت فیلم گرفتند ، مهران مدیری، محمود دینی و ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگردان هایی که مجوز ساخت فیلم گرفتند ، مهران مدیری، محمود دینی و ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید