25 درصد از راه های روستایی البرز نیازمند بهسازی است

به گزارش وبلاگ ساعت زنانه، خبرنگاران/البرز مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: 25 درصد از راه های روستایی استان در شرایط مناسبی نیست.

25 درصد از راه های روستایی البرز نیازمند بهسازی است

علی زندی فر در گفت وگو با وبلاگ ساعت زنانه با اشاره به اینکه حدود 1070 کیلومتر راه روستایی در استان وجود دارد، توضیح داد: شرایط راه های روستایی طالقان و چالوس مناسب نیست.

وی با اشاره به اینکه طالقان کمترین ضریب برخورداری از راه های روستایی آسفالته را در استان دارد، گفت: با این وجود این شهرستان نسبت به میانگین کشوری جایگاه مناسبی دارد.

وی با بیان اینکه امسال13 میلیارد تومان از محل بودجه منطقه ها محروم و بعلاوه مبلغی از اعتبارات استانی برای بهسازی راه های روستایی تامین شده، توضیح داد: برای زیرسازی و روکش راه های بالاطالقان و پایین طالقان برنامه ریزی شده است تا بتوانیم تا سه یا چهار سال آینده به راه های این منطقه ها ساماندهی گردد.

وی اضافه نمود: 25 درصد راه های روستایی استان در شرایط مناسبی نیست که بیشتر در طالقان و چالوس تا گچسر قرار گرفته و احتیاج به زیرسازی و روکش دارد.

وی در خاتمه بهره مندی از راه های مناسب را حق مسلم مردم روستاها دانست و گفت: برای رفع کردن تمام مسائل در زمینه راه های روستایی و بهره مند شدن تمام روستاها از راه های مناسب و آسفالته احتیاجمند برخورداری از حمایت های مسئولان و جذب اعتبارات هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "25 درصد از راه های روستایی البرز نیازمند بهسازی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "25 درصد از راه های روستایی البرز نیازمند بهسازی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید